Prohra s Dobronínem

publikováno 22.05.2019

SVĚTLÁ N. S. – DOBRONÍN 1:4

Hosté byli od prvních minut lepším týmem. Na domácích bylo znát, že jim chybí dva hráči základní sestavy a v průběhu první půl hodiny museli střídat další dva zraněné. Hosté se dvakrát trefili z brejků. Do poločasu sice Křikava uspěl při dorážce, ale to bylo ze strany domácích vše. Po změně stran nedala Světlá penaltu a hosté pak ještě přidali další dvě branky.

Góly: 38. Křikava – 21. Horáček, 31. A 79. Svoboda, 81. T. Sedláček. Rozhodčí: Kůrka. ŽK: 1:2. Diváci: 78. Poločas: 1:2. Světlá n. S.: Novotný – Karel, Rezek, Valenta, Krajanský (22. Sladkovský – 68. Filippi), Burda (77. Muzikář), Křikava, Pohnětal, Pešek, Sobek, Mbemba (30. Kozlík).