Úvod

Prohra na úvod podzimu v Kamenici

publikováno 14.08.2019 (aktualizováno 19.08.2019)

KAMENICE N. L. – SVĚTLÁ N. S. 3:2

Góly: 5. Zahradník, 59. Míka (PK), 73. T. Hadrava – 9. Křikava, 50. Pešek.Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:1. Světlá n. S.: Novotný – Martínek, Karel, Rezek (85. Křivohlavý), Prášek (53. Kozlík), Burda (76. J. Valenta), Křikava (76. Čermák), Pohnětal, Pešek, Sobek, Stránský.

Hodnocení trenéra: V prvním poločase jsme zahráli velmi dobře, zejména Pešek z levé strany dělal domácím velké problémy. Dařilo se nám dostávat do hry Sobka a získávat jím sklepnuté míče. Bohužel jsme v koncovce některé příležitosti nevyřešili dobře.

I v druhé půli jsme byli lepším týmem a po zásluze šli do vedení. Domácí vyrovnali z penalty po zbytečném zákroku v rohu pokutového území a do vedení se dostali po centrovaném míči a naší  individuální chybě. Snaha o vyrovnání přinesla další šance, břevno i neuznaný gól.

Předvedená hra byla dobrá, ale neproměněných šancí bylo moc a stálo nás to body. Kvalitní soupeř z minima byl úspěšný třikrát a to rozhodlo.