"A" tým otevřel novou sezonu výhrou

publikováno 08.08.2010

TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - Sokol Štoky 4:2 (2:1)

Hned ve 4. minutě měl velkou šanci Frolka. V 7. minutě poslal výborný pas Čáslavský na Rezka, který centroval před branku. Tam Štros jen lekce minul. V 11. minutě Rezek vybojoval aut, po kterém se k míči dostal Štros, nacentroval před branku, kde byl připraven Křikava. Poté se Světlá uklidnila, ale v tlaku pokračovala.

Ve 20. minutě se Štros podél postranní čáry dostal až před branku tam se v chumlu míč ztratil a brankář hostů ho bezpečně odklidil od branky. Světlá udeřila znovu ve 25. minutě. Po dokonalém rohovém kopu Náděje se hlavičkou trefil Rezek. Štoky vystrčily drápky ve 32. minutě. Kubík skvěle trefil trestný kop a míč doplachtil až za Koudelkova záda. Do konce poločasu si ani jedna strana nevytvořila větší šanci až na rohový kop Závorky a centr Nádějeho. První půle tedy skončila stavem 2:1 pro domácí.

Druhý poločas začal výborně pro domácí. Ve 49. minutě Štros vybojoval na polovině míč a nahrál úplně volnému Křikavovi a ten si poradil jak s obráncem, tak s brankářem. Štoky jakoby se soupeře zalekly. Ale světelský odchovanec v dresu Štoků Pirožek ukázal, že góly pořád dávat umí. V 65. minutě se nejlépe zorientoval v chumlu hráčů a dostal míč za záda brankáře Koudelky. Světlá se ale nezalekla a v 71. minutě Křikava pálil nad branku a poté Štros jen těsně minul hlavičkou. Vypadalo to, že se už diváci gólu do konce zápasu nedočkají. Avšak v 92. minutě po chybě obrany Štoků šel Křikava sám na golmana a završil svůj hattrick.

Sestava Světlá: Koudelka, Náděje(69. Šmíd), Císař, Čáslavský, Dvořák, Rezek, Štros, Frolka (75. Valenta), Pohnětal, Kříkava, Závorka (62. Karel)
Branky: 11., 49., 92. Křikava, 25. Rezek - 32. Kubík, 65. Pirožek.
Rozhodčí: Knecht, Sláma, Fotr.