Leština - Světlá B  8:1

Gól: Bárta

Sestava:  Janota (46. Kozelka) - Vaňkát, Motejl, Bezstarosta,Čapek - Endrle, Pospíchal ,Pecha,Petřík - Bárta,Šemík

Průběh:  3:0 , 3:1 , 8:1

Nejdříve je třeba napsat - prohra zasloužená a její výše také.... Leština hrála výborně. O jejím vítězství, v podstatě od začátku, nebylo pochyb. I když - po poločasové přestávce, když se podařilo snížit na 1:3, měl na hlavě Motejl gól na 2:3, stejně tak chvíli po něm Bárta po Šemíkově vyhraném souboji ve vápně a nasledném zmatku překopl z malého vápna odkrytou část branky....Bohužel... O pár minut později jsme navíc měli k dispozici trestný kop z ideální pozice na hranici vápna. Každý, kdo hrál fotbal, ví, že i jasně lepší manšaft může začít zmatkovat a kdoví, co by se dělo, kdyby se opravdu podařilo přiblížit na 1 gól.... Jenže Čapek nastřelil zeď a z rychlého brejku jsme dostali na 4:1. Vzápětí odkulhal s křečí ze hřiště Endrle (později se vrátil a zápas dokulhal) a za chvíli ho následoval Čapek (zranil si kotník při obranném skluzu). Leština výhodu 2 hráčů využila a z jasného (a v té době již tak jako tak jistého) vítězství vyrobila debakl. Na částečnou obranu je třeba zmínit, že jsme odjeli na zápas nekompletní, bez hráče na střídání do pole a navíc Vaňkát odehrál zapas s angínou. To ale v žádném případě nesnižuje hodnotu výkonu Leštiny.