Světlá B - Jiskra Šlapanov 3:2

Góly: Pecha, Petřík,Bárta

Sestava:  Janota (46. Křikava) - Motejl, Bezstarosta,Šmíd,Petřík - Endrle(70. Pospíchal) ,Pecha,Čihák,Krupička - Bárta,Šemík

Průběh:  3:0 , 3:2

Domácí se od začátku tlačili před bránu soupeře, v poli ho výrazně přehrávali,ale koncovka či finální nahrávka byla \"španělskou vesnicí\". Za celý první poločas domácí vyprodukovali několik víceméně nepřesných střel a pár náznaků šancí z nichž asi největší zazdil Bárta , který překopl z malého vápna bránu po ideálním centru Šemíka, a Pecha ,který běžel po ideálním pasu mezi stopery sám na gólmana ,ale slabou střelu mu poslal přímo do náruče. Hosté, když už se dostali k vápnu domácích, byli nebezpeční a klidně mohli v poločase vést. Jejich střely byly přesnější, tvrdší a nebezpečnější. Druhá půle začala tradičním \"spánkem\" domácích a hosté se začali prosazovat ještě více. Do asi 70. minuty to byl nekoukatelný fotbal, bez pohybu, nápadu , zajímavé akce... Pak se začali dít věci. Nejdříve se domácí během asi 6 minut pohodlně dostali do vedení 3 :0 . Postupně se pěkně trefil Pecha po přiťuknutí od Bárty, následně Petříkův nepovedený centr skončil k údivu všech v bráně a vzápětí se po pasu od Petříka obtočil kolem obránce Bárta a zvýšil na 3:0. Hosté byli na ručník... Jenže, v dalších šancích domácích postupně několikrát selhali oba útočníci a soupeř udeřil. Nedáš dostaneš platilo hned dvakrát. Nejdříve zatloukl tutovku Bárta (opět prázdná brána) a z protiútoku,který navíc podpořil podběhnutým balonem Bezstarosta, hosté pěkně zavěsili. O několik minut později nejdříve selhal v šanci Šemík, o pár momentů natoi přišel místo brejku ofsajd domácích, hosté rychle rozehráli a nekoncentrovaná obrana za sebe pustila útočníka hostů,který přehlavičkoval vyběhnuvšího Křikavu. Na víc, naštěstí, hosté neměli čas. Druhé a opět zbytečně upocené vítězství.  Malá produktivita útočníků a  chyby v bránění (nejen obrana). Příště nás opět doma prověří v derby zatím neporažená Ledeč!