Světlá B - Ledeč B  2:3 (2:2)

Góly: Bárta 2

Sestava:  Kozelka (46. Křikava) - Vaňkát,Motejl,Čihák,Petřík - Karel(46. Frolka),Endrle,Pecha(75. Kastl),Krupička - Bárta,Šemík (88. min. ČK)

Průběh:  0:2 ,2:2,2:3

Po úvodních pár minutách oťukávání se začali domácí tlačit dopředu. Několik náznaků šancí proběhlo bez úspěchu. Hosté nejvíce hrozili z rohových a trestných kopů. Postupně se hra vyrovnala a v druhé polovině prvního poločasu hosté udeřili. Nejdříve Kozelka vychytal únik Milichovského,ale o chvíli později se Procházka protáhl kolem Motejla a z úhlu vystřelil, jeho sraženou střelu si do vlastní brány dorazil Vaňkát. A aby bylo hůř , po sérii chyb v bránění, se hosté dostali do brejku na 2 na 1 a... vedli 2:0..... V té chvíli byli domácí na ručník. Ve 40. min. se po ose Pecha - Šemík dostal míč k Bártovi a ten nedal hostujícímu gólmanovi šanci. To domácí zvedlo a opět se začalo hrát na půlce Ledče. V poslední minutě prvního poločasu zahrávali domácí roh a po zmatku v šestnáctce hostů propadnul míč k Bártovi a do kabin se šlo za stavu 2:2. Druhý poločas opět začala lépe Světlá, jenže šance Šemíka přišly vniveč. Hosté pak opět z brejku dali na 3:2 a bylo hotovo. Zbytek zápasu to byla ze strany domácích křeč, bez jediné kloudné akce. Hosté mohli nakonec vyhrát i více, ale několik dalších brejků nedotáhli do konce.