Světlá B - Jeřišno  5:0 (1:0)

Góly: Bárta 3, Karel,Krupička

Sestava:  Kozelka - Vaňkát,Motejl,Šmíd,Kroužek - Frolka(55. Pospíchal),Polák,Bezstarosta,Čapek(46. Krupička) - Bárta,Karel (65.Šimek)

Průběh:  1:0,2:0,3:0,4:0,5:0

Stejně jako minulý týden výsledek neodpovídá přesně průběhu utkání,ale nakonec byl zasloužený...Hosté se dlouho vzpouzeli a definitivně jim vzal vítr z plachet až třetí gól,který padl cca v 50. minutě. Ale pojďme postupně. Domácí začali tradičním úvodním tlakem,a tentokráte uspěšným - Bárta utekl po křídle a jeho střílenou přihrávku doklepl do prázdné brány Karel. Jenže vzápětí jako by domácí odešli a hosté se začali tlačit dopředu. Na druhou stranu je třeba uvést,že tutovou šanci si nevytvořili a vrcholem jejich snažení byla nastřelená tyč po střele asi z 20m. Pak zase začala úřadovat Světlá a posledních 10 minut se opět hrálo podle jejích not. Dvakrát se sám na gólmana řítil s chutí hrající Karel. Ani jednou neuspěl,ale při druhém pokusu rozhodčí odpískal spornou penaltu za faul na něj. Penalta být měla,ale již dávno předtím za jiný a daleko "penaltovější" zákrok... Nicméně - k exekuci se postavil Polák a ani na dvakrát (s dorážkou) jí neproměnil. V poločase nastoupil na levý kraj světelské zálohy Krupička a prvních 20 minut bylo hodně znát, že má chuti a sil na rozdávání. Rozhýbal ofenzívu a sám hlavičkou po nepovedené střele hlavou Šmída dorazil míč do sítě na 2:0.  Další jeho momenty -  o pár minut později se řítil sám na gólmana po ideálním pasu od Frolky a za dalších pár minut se mohl opět prosadit hlvou ,ale trefil na na brankové čáře stojícího stopera..... Mezitím ale začal svou show Bárta - nejdříve po pasu od Krupičky utekl hostující obraně a zasunul míč podél vybíhajícího gólmana do sítě, chvíli na to pronikl Vaňkát mezi dvěma hostujícími hráči až do malého vápna a jeho nahrávka našla adresáta v Bártovi, který nedal gólmanovi šanci a těsně před koncem po přihrávce  od Vaňkáta Bárta opět pláchl obraně a zavěsil na 5:0... Čistý hattrick. Nejdůležitější zjištění ze zápasu bylo, že dokážeme odehrát témeř bezchybně zápas v obraně. Předzápasová domluva a změny v sestavě zřejmě zabraly a výsledkem byla po dlouhé době výhra s "nulou".