Góly: 70. Šejstal –  4. Valenta, 12. Závorka, 82. Křikava

Rozhodčí. Dobrovolný

ŽK: 3:3

Diváci: 90

Sestava Světlá: Koudelka – Císař, Šmíd, Náděje (62. Karel), Dvořák – Rezek, Valenta, Pohnětal, Závorka (71. Jelínek) – Štros, Křikava

Světlá vlétla na domácí hned ze začátku zápasu. V první minutě dal Náděje střílený centr na Křikavu, ale ten šanci promarnil a Šrámek stačil míč vyrazit na roh. Světlá nasadila tempo a ve 4. minutě Závorky roh, dorazil hlavou Valenta 0:1. Domácí měli šanci až v 10. minutě, ale střela šla pouze vedle, poté skórovali ve 12. minutě opět hosté. V chumlu ve vápně si poradil Pohnětal, nahrál Štrosovi a ten přesně nalil Závorkovi na střelu, která putovala umístěně do levé šibenice 0:2.  Další ložené šance domácím byly ve 39. minutě, kdy po centru na malé vápno Staněk překopl a minutu nato, ze stejné pozice mířil vedle brány Šejstal.

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí a jejich tlak sílil. V 70. minutě se hlavou prosadil z centru Šimoníčka Šejstal 1:2. Hosté ztratili stopera Nádějeho, který po souboji musel ukončit zápas se zlomenou klíční kostí. Nahradil ho Valenta ze zálohy a po chvíli zmatků si dobře porozuměl se stoperskou dvojicí Šmídem. Uklidnění hostům přišlo v 82. minutě. Křikava utekl po lajně, gólman vyrazil jeho střelu na roh a již jmenovaný Křikava se ho ujal tak, že si Šimoníček dal vlastní gól.

Následující zápas    Světlá – Havlíčkova Borová       NE  15:30