V Lučici nebylo co řešit

publikováno 04.10.2010 (aktualizováno 05.10.2010)

Lučice - Světlá B 7:0 (0:0)

Góly:

Sestava:  Křikava - Kroužek,Motejl,Hradecký,Čapek - Vaňkát,Dvořák,Bezstarosta,Pospíchal (55. Štefáček) - Šemík Marek, Šemík Martin

Průběh:  1:0,7:0

V nepříliš fotbalovém počasí, za nepříjemného větru, nebylo víceméně co řešit po 20 minutách. Domácí se lacino dostali do vedení 3:0 a pak se již jen dohrávalo.  Nejdříve prošel několikrát tečovaný nepříliš povedený centr nečekaně za záda Křikavy, chvíli na to světelský gólman vybíhal pro míč směřující po zemi k němu a k překvapení všech (ale bohužel né domácího hráče) mu míč vypadl a soupeř jednodušše doklepl. Nakonec si slabší chvilku vybral i světelský střed obrany a po kolmici (kdy hosté spíš šermovali rukama a žádali odmávání nesmyslného ofsajdu) na  2 rozběhnuté domácí hráče druhý z nich doklepával opět do  prázdné brány. Lučice nadále vyučovala v efektivitě, a byť opticky v poli výrazně lepší nebyla, do poločasu ještě navýšila vedení na 4:0. Do druhého poločasu Světlá nastoupila se snahou aspoň zkorigovat (hrála po větru) nepříznivý vývoj, její hra se však směrem dopředu spíše zhoršila. Domácí několikrát zahrozili z brejků a jelikož 3 z nich i proměnili,utkání skončilo debaklem. Jediným pozitivním znakem byl návrat Dvořáka do sestavy, jediný snesl přísnější měřítko, jinak to bylo velmi slabé na všech postech. Gólman nervózní a zmatkující, obrana pomalá, záloha až na Dvořáka jako by nebyla a v útoku bylo ze dvou Šemíků v součtu tak "třičtvrtě"...... No nic, stejně jako po Leštině je třeba hodit za hlavu a vyhrát příští zápas doma.