Světlá B - Rozsochatec 3:3 (3:2)

Góly: Polák,Frolka,Čihák

Sestava:  Kozelka - Kroužek,Motejl,Hradecký,Čapek - Vaňkát , Frolka,Čihák,Jelínek (55. Petřík)- Polák,Bárta (47. Klbík)

Průběh:  0:1,0:2,1:2,2:2,3:2,3:3

Domácí tentokrát selhali. Nenavázali na dobré domácí výkony. Remíza je spravedlivá, soupeř byl snaživý, i když každopádně k poražení. Je ale pravda, že nechybělo mnoho a nebyl ani bod - když ve 25. minutě hosté vstřelili zřejmě regulérní gól (pro ofsajd neuznán) na 0:3, vypadalo to zle . Naštěstí rozhodčí rozhodli jak rozhodli...a to rozhodlo.... Pak následovalo 20 minut stíhací jízdy, během které hosté 3 x inkasovali a to ještě mohli být rádi, že jen třikrát... Nejdříve parádně poslal ulicí z půlky do brejku Frolka Vaňkáta, ten však ani nenahrál lépe postavenému Polákovi, ani pořádně nevystřelil. Vzápětí oba "mladíci" v útoku domácích vystresovali soupeřova stopera u rohového praporku natolik, že ten nabídl brejk Čihákovi, který se však místo snahy zakončit až příliš ochotně poroučel na zem po střetu s hostujícím obráncem, následný trestný kop z hranice vápna skončil na zdi hostů. Za chvíli  přišel první gól v síti hostů - získaný míc na půlící čáře, rychlá kolmice do ulice od Poláka na zabíhající Čiháka a ten si poradil s bravurou. Uběhlo sotva pár minut, Hradecký se vydal na výlet, narazil si s Bártou a ve vápně byl zkosen. Penaltu bezpečně proměnil Frolka, 2:2.  A chvíli před půlkou prodloužil Bárta hlavou míč na Poláka a ten se z voleje nemýlil - 3:2.  Minutu před poločasem spadl ve vápně stoper hostů nešikovně na nohu Bárty a pro něj zápas, a zřejmě i podzimní sezóna skončila. Druhá polovina byla fotbalově příšerná na obě strany, hostům zřejmě došel "oves" a už tolik nekousali, domácí pak strávili celý poločas v útlumu, bez schopnosti dvakrát či třikrát po sobě si nahrát. Hrál se absolutně nudný fotbal bez větších šancí. Hostům se navíc podařilo díky chybě Kroužka a Kozelky šťastně srovnat. Jinak není z druhého poločasu co komentovat.