Osm, sedm, šest, pět, …. :-)

publikováno 28.10.2010

SVĚTLÁ – DLOUHÁ VES 8:0 (4:0)

Góly: 13. 15. a 46. Křikava, 38. a 69. Štros, 42. a 63. Závorka, 68. Koudelka (PK)

Rozhodčí: Švec

Bez ŽK

Sestava Světlá: Koudelka – Dvořák, Šmíd, Čáslavský, Císař (46. Jelínek) – Závorka (68. Valenta), Pohnětal, Rezek, Karel – Štros (70. Šemík), Křikava

Čtyři, tři, dva, atd… :-) takhle se oslavovalo ve Světlé po debaklu s Dlouhou Vsí. Domácí potvrdili roli favorita tabulky I. A třídy a vynahradili si tak prohru s Chotěboří. Diváci si opět přišli na své. Světlá konečně zase působila jako tým a svou nabuzeností a vyhecovaností doslova rozdrtila Dlouhou Ves.

Kanonádu načal ve 13. minutě Křikava. Štros vyslal perfektní pas na roh velkého vápna, kam si Křikava naběhl a z úhlu překonal gólmana 1:0. Dvě minuty poté obrana hostů zaspala a důrazný Štros nenechal nic náhodě. Vybojoval míč a opět nalil Křikavovi, který se znovu nemýlil a tentokrát z pravé strany z úhlu malého vápna, nedal Rýdlovi šanci 2:0. Světlá nepouštěla soupeře do žádných větších šancí, hra proto pokračovala na straně Dlouhé Vsi. Ve 38. minutě se po Závorkově rohu na přední tyč prosadil hlavou Štros 3:0. Haluzový gól si mohl na své konto připsat ve 42. minutě Závorka. Po faulu na Karla, se ujal trestného kopu a jeho „střela“ nestřela doskákala, aniž by ji kdokoliv tečl, přímo do brány 4:0.

Po výměně stran pokračovali domácí ve stejném tempu. Hned ve 46. minutě, stav na 5:0, upravil, svým dalším hattrickem, Křikava. Závorka znovu skóroval v 63. minutě, kdy z rohu zatočil míč za Rýdlovi záda 6:0. Díky faulu na Šmída se do hry zapojil i unuděný a zmrzlý Koudelka. V 68. minutě, byl vyslán na penaltu a s přehledem ji proměnil. Výsledek na 8:0 uzavřel v 69. minutě Štros. Největší šanci zápasu měli hosté v 73. minutě z penalty. Gólman Rýdl se nechal přemluvit diváky, aby vrátil Koudelkovi penaltu. Ale nestalo se tak, míč poslal dva metry vedle kasy. To byla smolná, ze strany Dlouhé Vsi, ale i lítostivá ze strany diváků, tečka zápasu. Z druhé půle je třeba vyznamenat Martina Karla, který perfektně kopal většinu rohů a trestňáků. Mělo to ránu, mělo to říz i dokonce směr :-) Sám po zápase přiznal, že konečně přišel nato, jak se maji kopat. Takže Mates doufáme, že teď je tak budeš kopat pořád, aby se bylo na co koukat. :-)

Obrázky k článku