Podzim zakončený tradiční prohrou venku

publikováno 01.11.2010

Přibyslav B - Světlá B 1:0 (1:0)

Góly:

Sestava:  Kozelka - Hradecký,Kroužek,Motejl,Kastl (35. Muzikář) - Vaňkát ,Klbík (80. Bezouška), Čihák,Domkář (75. Šemík Martin) - Petřík, Šemík Marek

Průběh:  0:0,1:0

Zranění, nemoci, nedisciplinovanost a současně hraný zápas A-temu způsobil , že bez 5ti hráčů C-teamu (kteří navíc noc předtím absolvovali \"Dokopnou\") a dorostence, bychom na zápas vůbec nemohli odjet. Snaha něco změnit v konstelaci s účastí takového počtu hráčů z C-teamu přivedla ke koučování i kouče C-teamu Volšanského... A nechybělo mnoho a málem se dovezl aspoň bod. Je třeba napsat , že drtivá většina zápasu skutečně ukazovala, jaké týmy proti sobě hrajou - na jedné straně předposlední tým tabulky a na druhé straně tým sestavený z toho,co bylo k dispozici. Ani jedno mužstvo nebylo schopné kloudně zakombinovat, Světlá v úvodu hlavně díky nesehranosti působila až trapně. Ačkoli domácí nepředváděli zázraky, mohli v 15. minutě vést 3:0 a nikdo by se nedivil. Pak se však utkání začalo vyrovnávat a především Marek Šemík s Vaňkátem domácí obranu pozlobili. Neštastně skončil zápas pro Kastla, který musel být střídán ve 35. min. pro podezření na natrhlou achilovku (naštěstí snad nepotvrzené) a odvezla ho záchranka. Jinak není co z první půle komentovat. Ve druhé se Světlá (zvláště někteří hráči) konečně probrala z kómatu a soupeře přehrávala. Ale nadějné brejky, jež táhnul hlavně důrazný Šemík a běhavý Vaňkát, do nebezpečného zakončení nedotáhli. Největší šanci spálil v 70. min. Domkář, který po přiťuknutí od Šemíka v ideální pozici zaváhal a obránci mu míč ukopli. Před koncem zápasu se opět zvedli domácí a snažili se přitlačit, bylo vidět, že získat body je pro ně akutní záležitost.  A nakonec se jim to povedlo - v 85. po dlouhém odkopu se na polovině hostů přes nedůrazného a pomalého Petříka uvolnil domácí útočník, Kroužek již nestihl zasáhnout a domácí hráč šajtlí ke vzdálenější tyči z hranice vápna obstřelil Kozelku. Pak se již hrálo jen u a ve vápně domácích, v nastaveném čase ještě jednu šanci Marek Šemík zazdil a byl konec. Škoda, utkání to bylo a mělo být remízové.