Světlá B -Leština 2:0 (1:0)

Góly:  Sobek, Šemík Martin

Sestava:  Novotný - Vaňkát,Kroužek,Petrus,Petřík- Sobek (55. Hradecký),Pirožek,Krupička,Muzikář- Pecha(80. Šemík),Čihák

Průběh:  1:0,2:0

Světlá měla Leštině co vracet. A i když to nebyl takový průvan jako na podzim,odveta se povedla. Domácí se dvěma změnama v sestavě oproti minulému kolu od začátku soupeře přehrávali. Hosté toho za celý zápas moc nepředvedli,ale je pravda, že první šanci utkání měli oni. Dlouhý nákop za obranu propadl za stopery, Vaňkát ani vracející se Muzikář míč nestihli a hostující hráč stál sám před Novotným, který však opět vytáhl uklidňující zákrok. Po tomto momentu z cca. 20. minuty hosté vymizeli a hrálo se převážně ve středu pole s mírnou převahou Světlé. Několik nadějných šancí a akcí ale domácí hráči zazdili, a tak musel opět zaúřadovat úspěšný střelec ze Sobíňova, Sobek. Z trestného kopu ve 35. minutě napřáhl a přízemní střelou o tyč poslal  Světlou do vedení. Po přestávce se čekal tlak hostů,ale ten nepřicházel, hra se opět odehrávala převážně uprostřed a s přibývajícím časem bylo jasné, že hosté na zvrat nemají. Navíc zkušená domácí obrana perfektně hlídala hostující útočníky, záloha si hleděla nebezpečného Piskače a tak hosté pouze kopali dlouhé balony dopředu,ze kterých povětšinou ohrožení domácí brány nevznikalo. Těsně před koncem si pak na balon Hradeckého naběhl za obranu Šemík a s přehledem poslal míč do opačného rohu než šel gólman a bylo jasno. Světlá vyhrála i druhý jarní zápas a upevnila si pohodovou pozici ve středu tabulky.