Góly: 14. Pohnětal, 27. Křikava, 48. Tůma, 90. Sobek. Rozhodčí: Nejedlý

ŽK: 1:4.

Diváci: 200

Světlá: Janota – Císař, Čáslavský, Tůma, Náděje – Karel (81. Petřík), Pohnětal, Valenta (67. Sobek), Závorka (60. Jelínek) – Křikava, Štros.

Světeláci nenechali nic náhodě a do prvního domácího mače se uvedli úctyhodným výsledkem. První půli si vytvářeli jednu šanci za druhou a hosté hrozili pouze z brejků. Už ve 14. minutě se publikum dočkalo gólu. Pohnětal po Štrosově přihrávce s přehledem obešel gólmana a nekompromisně zakončil. Další radost domácím přinesl ve 27. minutě Křikava. Gólman špatně vykopl na velké vápno, kde byl připravený Závorka a vyslal Křikavu, který bez pochyby šanci proměnil. Hosté hrozili ve 34. minutě z brejku, ale akce skončila pouze střelou do tyče. Když se podíváme zpětně do fotogalerie, můžeme vidět průběh prvního poločasu. Většina šancí včetně trestných kopů končila pouze jednoduše v náruči gólmana hostů, střelou nad nebo vedle brány. Stačila větší spolupráce při koncové přihrávce a výsledek by byl minimálně dvojnásobný.

Začátek druhého poločasu pokračovala Světlá ve stejném tempu. Ve 48. minutě Tůma z trestného kopu perfektně zatočil míč do levého spodního rohu brány a vytvořil tak reputaci za první poločas. Až na několik nedotažených šancí je třeba uvést akci ze 71. minuty. Náděje zapůsobil jako útočící bek a z levého rohu hostů poslal prudký centr na malé vápno. Obránce hostů hlavou stačil vyrazit míč za velké vápno na Karla a ten dělovkou napálil břevno. Výsledek na 4:0 uzavřel v 90. minutě dorostenec Sobek.