Návrat do starých kolejí....

publikováno 11.04.2011 (aktualizováno 13.04.2011)

Šlapanov - Světlá B 4:0 (1:0)

Góly:

Sestava:  Novotný - Vaňkát,Šmíd,Petrus,Petřík- Jelínek, Sobek ,Hradecký,Muzikář(60. Lebeda)- Karel,Pirožek (70. Šemík )

Průběh:  1:0,2:0,3:0,4:0

Zklamání... Podobně jako Áčko v sobotu - převaha v poli, šance, ale výsledek mizerný. Tím ale nelze říci, že by si domácí výsledek nezasloužili. Bojovali, po větru,který částečně zápas znehodnotil, skórovali po sérii hrubých chyb v obraně Světlé, a proti větru pak zuby nehty drželi a v závěru z brejků hosty dorazili... Utkání začalo podobně jako předchozí zápasy Béčka - šancí domácích, ale jako i předchozích zápasech, Novotný byl na místě. Pak  Světlá konečně zklidnila balon na zem a začala domácí přehrávat. Bohužel ale proti větru bez výraznější šance. Přesto mohla vést, když se agilní Karel prodral přes obránce až před brankáře, ale v koncovce selhal. Domácí se pak zadarmo před poločasem dostali do vedení - dlouhý nákop, zdánlivě ztracený,nedorozumnění Vaňkáta s Petrusem a domácí hráč šel sám na Novotného, ten opět čaroval,ale vzhledem k tomu, že světelská obrana se pouze "kochala" zákrokem brankáře, domácí hráč pohodlně doklepl vyražený míč.  Po poločase bylo pak možné sledovat domácí jedenáctku vyskládanou na vápně a bojující s větrnou "přesilou",ale Světlá by zřejmě gól nedala, ani kdyby se hrálo týden. Šlapanov tak začal znovu šlapat směrem dopředu a po chybě opět Petruse (byť souboj s útočníkem tochu zaváněl útočným faulem) šel do vedení 2:0.  Pak začali hrát hosté vzadu na riziko,ale výsledkem byla již pouze kosmetická úprava ze strany domácích po brejcích těsně před koncem. Oproti předchozím zápasům selhala především obrana. Z mužstva tentokrát snese přísnější měřítko jen Novotný a Karel.