Prohra v malém derby

publikováno 16.04.2011 (aktualizováno 17.04.2011)

Ledeč B - Světlá B 4:0 (1:0)

Góly:

Sestava:  Novotný - Vaňkát,Krouže,Petrus,Petřík- Sobek,Klbík,Krupička,Hradecký- Čihák(46. Muzikář) ,Pirožek (30. min  Šemík)

Průběh:  1:0,2:0,3:0,4:0

Naprostá sterilita směrem dopředu. Ledečské Béčko bylo především efektivní. Nebyl to nádherný fotbal, nebylo to ani nijak bojovné, prostě odehraný zápas, bohužel opět s debaklem. Jako vždy, v první šanci byl soupeř, ale Novotný hlavičku z malého vápna záračně chytil, když již domácí slavili gól. Varování však nestačilo a ve 20. min. domácí skórovali, když u Dvořáka pouze statoval Krupička a ledečský kapitán z vápna prostřelil 3 hráče i gólmana. Ledeč, hrající na 3 útočníky pak spíše nakopávala, Světlá se občas pokusila o kombinaci,ale výsledkem byla jen pološance Čiháka, kterému ale míč utekl, a před poločasem pak penaltou zavánějící průnik Šemíka. A šlo se do kabin. Ve druhém poločase se hra ze začátku odvíjela podobně jako na konci prvního, Světlá se snažila o kombinaci,ale absolutně bez efektu, za druhý poločas VŮBEC  nevystřelila na bránu! Ledeč hrozila ze standardek a z brejků. A jelikož u domácích má i kdo dát gól, tak skóre postupně po chybách světelské obrany narostlo až na 4:0 . Nejdříve Slavětinský a pak dvakrát Anděl pokořili hostující obranu. Od dalších zásahů pak světeláky uchránil gólman Novotný, který jediný snese přísnější měřítko.