Opět sedm.....

publikováno 18.05.2011

Golčův Jeníkov - Světlá B   7:1(2:1)

Góly: Teplan

Sestava:  Novotný - Kroužek,Motejl,Šmíd,Petřík - Beneš, Pecha,Frolka,Pirožek- Šemík,Teplan

Průběh:  1:0,2:0, 2:1, 7:1

Co k tomu napsat? Hosté přijeli v 11 lidech (kombinace se současně hrajícím A-team i C-teamem), od 30. minuty hráli o 10 (zranil se Teplan) a od 60. minuty o 9 (vyloučen Šemík). Hradecký nepřišel bez omluvy, Pirožek se Šmídem se dostavili, ale téměř nepoužitelní. Přesto všechno se zápas nevyvíjel tak tragicky, domácí měli převahu, na malém hřišti se rychle dostávali k bráně a způsobovali závary. Spálili několik superšancí,ale přesto se dostali do pohodového vedení 2:0. Pak však hosté "dali míč na zem a kombinovali" a karta se zvolna začala obracet. V 25. minutě snížil po hezké akci Teplan, za chvíli na to doběhl míč směřující do autu Beneš, odcentroval a Frolka propálil jak gólmana, tak vedle něj stojící obránce, nicméně míč směřující do brány odkopl před čárou domácí bek. Ve 30. minutě se však zranil Teplan a hosté pokračovali o desíti lidech.Teplan svou rychlostí a důrazem chyběl. Navíc hned po poločase propadl na kraji obrany Petřík , ani Šmíd, ani Motejl domácí útočníka stejného věku "nedosprintoval" a bylo to 3:1. Chvíli na to se nechal vyloučit (nesmyslně) Šemík a bylo po zápase. Pak již bylo jen otázkou, kolik gólů domácí dají.