Světlá B - Lučice  1:1(1:0)

Góly: Bárta

Sestava:  Novotný - Kroužek,Petrus,Šmíd,Petřík - Kořínek,Krupička (75.  Motejl),Sobek,Hradecký,Tichý- Bárta

Průběh:  1:0,1:1

Po výbuchu v Jeníkově měla Světlá co napravovat a půlhodiny to vypadalo skvěle. Po 8 měsících se vrátil do sestavy Bárta a zařídil první gól. Lučice začala náporem,ale po deseti minutách se "rozdýchali" i světeláci. Nejdříve dostal do brejku Krupička , ale následoval nepříliš povedený centr. Ve dvacáté minutě už zahřmělo - dlouhý nákop lehce mezi obánce prodloužil Krupička a Bárta si pohrál s dvěma obránci  i brankářem - 1:0. Lučice úplně vypadla z role , hrála nepřesně a s klidem hrající domácí ji začali přehrávat. Ve 25. minutě si všiml nehlídaného Bárty Petrus a perfektním pasem ho poslal do dalšího brejku , který skončil střelou těsně vedle brány. Světlá dál tlačila. Do dalšího přečíslení šel Bárta s Krupičkou, který poslal do gólovky Kořínka, který ale prováhal. Kritická pro domácí byla cca 35. minuta. Krupička se perfektně uvolnil v rohu hřiště, poslal přihrávku na Bártu , který míč zachytil,ale po souboji s obráncem padl. Diváci se dožadovali penalty, bohužel se jí nevybíravým výrazem vůči rozhodčímu dožadoval i Kroužek a.....domácí dohrávali o 10 lidech. Na jaře již po třetí... Od té doby se hra změnila na dobývání světelské branky. Těsně před poločasem ještě vracející se Sobek nastřelil břevno vlastní brány. Druhý poločas měl jednoduchý průběh - Světlá hrála na brejky , ale vzhledem k ubývajícím silám, již nebyly tak nebezpečné. Největší šance nejdříve špatně vyřešili Krupička s Bártou , a chvíli poté i Sobek.  Jinak se hrálo téměř výhradně kolem vápna domácích. Světeláci bojovali jak o život a nepouštěli Lučici k šancím. Ale v 70. min. selhali po rohu a hosté srovnali. Naštěstí si již další chyby odpustili a remízu uhájili. Mohlo být i lépe. Chvíli před koncem tísněný lučický hráč poslal do samostatného nájezdu Bártu,ale nepřesný rozhodčí Duben nepochopitelně zapískal domnělý faul....