Góly přibývají....

publikováno 10.06.2011 (aktualizováno 12.06.2011)

Rozsochatec - Světlá B 5:5(2:4)

Góly: Šmíd 3,Bárta 2

Sestava:  Valenta - Vaňkát,Motejl,Petrus,Petřík - Kořínek,Hradecký,Frolka (70. Černý),Jelínek- Šmíd,Bárta

Průběh:  1:0,1:1,1:2,1:3,2:3,2:4,2:5,3:5,4:5,5:5

Pokud někdo čekal hladkou výhru domácích, zle se zmýlil, pokud ale v duchu posledních zápasů Světlé čekal příval gólů na obou stranách, nebyl zklamán. Hosté vzhledem k souběžně hraným zápasům Áčka i dorostu , a také díky probíhajícímu Světlá Festu, museli čekat,až Áčko dohraje zápas v Dlouhé Vsi a pošle hráče,aby nastoupili vůbec v jedenácti... Do branky pak musel hráč z pole, Valenta.  Mizerná byla především hra světelské obrany, kde hlavně stopeři na začátku zápasu vypadali jako když ostatním zapomněli "něco říct". Domácí byli nervózní a jelikož jejich obrana (což naznačila minulý týden v Leštině) není také z nejpevnějších, na gólové hody to vypadalo od začátku. Ale Světlá několik slibných akcí zazdila a tak po spolupráci hostujících stoperů šli domácí do vedení. Naštěstí svou show začal  Šmíd, dvakrát prošel obranou domácích jako nůž máslem a rázem do bylo 1:2. Nato se přidal i Bárta a domácím zvonila hrana- 1:3. Jenže humanistům ze světelské obrany se domácích zželelo a ti byli opět ve hře - 2:3. Navíc se začali více prosazovat v poli. Žádný lahodný fotbal na koukání to nebyl,ale gólů stále nebylo dost. Pak opět utekl Šmíd a zkompletoval hattrick a šlo se do kabin - 2:4. Hned po přestávce se "dělovkou" prezentoval Bárta a bylo to díky chybě gólmana domácích 2:5. V této chvíli to vypadalo pro domácí opět na ručník. Jenže ve hře dozadu Světlá nadále hrála velmi nezodpovědně a domácí postupně stáhli náskok a chvíli před koncem zaslouženě vyrovnali. Pak ještě potáhl pár nebezpečných akcí Jelínek, ale vždy je zbytečně zbrzdil kličkou do středu hřiště a poslední šanci po příhře od Šmída měl na noze Bárta,ale svůj hattrick nedokončil. A tak utkání skončilo remízou.