Přibyslav B - Světlá B 0:3(0:2)

Góly: Šmíd 2,Teplan

Sestava:   Novotný - Vaňkát,Motejl,Muzikář - Dibelka (60. Bezstarosta) ,Hradecký,Krupička,Frolka - Šmíd,Teplan,Karel

Průběh:  0:1,0:2,0:3

S pročištěným kádrem (odchody Pechy, Pirožka, M. Křikavy,Petruse) , novým rozestavením a s chutí, vstoupilo světelské Béčko do nového ročníku. Světelský kouč měl k dispozici kvalitní útočníky a tak se rozhodl přetlačit domácí útočnou hrou. Od začátku velmi aktivní Světlá útočila, nenechávala domácí beky v klidu rozehrávat a aktivita se vyplatila, Přibyslav (je třeba přiznat, že nebyla v nejsilnějším složení) neměla šanci. A když už se do ní dostávala (náhodný odkop brankáře a podklouznutí Motejla), tak ji stejně nevyužila. V prvních 20 minutách zamkla Světlá domácí u jejich vápna a bylo jen otázkou času,kdy konečně promění některou ze šancí. To se ale povedlo až v 25. minutě Teplanovi po nahrávce od Dibelky , kterou hlavou usměrnil do ulice Šmíd - 0:1. Pak Světlá mírně polevila a domácí se dostávali i za půlku, ale šance si nevytvářeli. Před poločasem pak v době, kdy se nehrál hezký fotbal, utekl Teplan a Šmíd se po zpětné přihrávce nemýlil - 0:2. Druhý poločas začal rozháraně, stejně jako konec prvního. Vše pak utnul gólem na 0:3 Šmíd, který dorazil Teplanovu střelu. Zbytek utkání se dohrával víceméně z povinnosti, domácí na zvrat neměli a světelští útočníci nebyli již tak produktivní. Dobrý vstup, ale bez potvrzení doma by byl k ničemu.