Tento bod se počítá

publikováno 22.08.2011 (aktualizováno 27.08.2011)

Jeřišno - Světlá B 2:2(2:2)

Góly: Šmíd , Frolka

Sestava:   Novotný - Vaňkát,Motejl,Muzikář (46. Didiáš)  - Dibelka ,Hradecký,Krupička,Frolka - Šmíd,Bezstarosta,Čihák

Světlá venku několik let po sobě propadala, do tohoto ročníku však vstoupila venku neohroženě a zatím neprohrála. Nutno uznat,že se jednalo o zvláštní zápas, v poli vypadali lépe hosté, ale domácí měli daleko více šancí, zahodili spoustu tutovek a nakonec mohli litovat. Každopádně utkání začali snově, jejich útočník pomotal Muzikáře a překvapivou střelou na přední tyč nachytal i Novotného. To běžela 2. minuta  a s hosty to vypadalo zle. Hlavně Muzikář nebyl ve své kůži a ve hře dozadu Světlá propadala. Jenže domácí se začali předhánět v zahazování nadějných brejků a tak se hosté postavili na nohy. Jenže Šmíd i Čihák dopadali stejně jako útočníci Jeřišna - buď vůbec netrefili branku nebo naopak gólmana. Přesto se Světlé do poločasu podařilo vyrovnat, po nepodařené střele Hradeckého dorážel Šmíd - 1:1. Po poločase se naskýtal dlouho stejný obrázek. Ve velkém vedru a dusnu se moc nechtělo běhat ani jednomu týmu, opticky v poli měla více balon Světlá, šance spalovali domácí. Naštěstí stojaté vody rozvlnil domácí útočník - nechal se naprosto zbytečně (a zaslouženě) vyloučit a začali se dít věci. Nejprve Krupička nešikovně sejmul domácího útočníka a z penalty domácí nezaváhali - 2:1. Světlá se vrhla do útoku, dlouho však neplodného. Pak ale Krupička prostrčil uličkou na Frolku a ten překonal gólmana domácích po druhé - 2:2. Hosté se snažili strhnout vítězství na svou stranu ,ale evidentně neměli síly, domácí pak  nic neřešili a v klidu podrželi stav. Když pak v poslední minutě v nadějné situaci neobešel Krupička posledního hráče domácích , rozhodčí trápení ukončil.