Gól: 87. Karel

Rozhodčí: Rosický

ŽK: 1:1

Diváci: 250

Sestava Světlá: Janota – Dvořák (28. Jelínek), Valenta, Tůma, Císař – ­Rezek, Čáslavský (66. Muzikář), Pohnětal, Karel – Křikava, Čuřík (58. Štros). Chotěboř: Benc – Čáp, Benák, Čapek, Hromádka - Odvářka (46. Jan Hlaváček), Somerauer, Jiří Hlaváček (76. Šimoňák), Běhoušek - Bílek, Kaplan (66. Pleskač).

Světlá se opět neuvěřitelně trápila, tentokrát na chotěbořském revíru, i přestože tam byla výborná divácká kulisa světelských fandů, kluci nepředvedli výkon podle svých představ a působili jako autsajdři. Domácí zaměstnali Janotu hned v 5. minutě, když po faulu Císaře stačil vyrazit trestný kop a následně si poradil se střelou Bílka. V 8. minutě si vytvořili šanci hosté. Tůma z rohu našel Křikavu, ale ten hlavou kasu minul. Z rohu hrozili i domácí a to v 15. minutě. Bílek ale napodobil Křikavu, jeho zakončení hlavou bylo rovněž nepřesné. Nebezpečnou hlavičku domácích v 17. minutě výborně vytáhl Janota na roh. A neklid v obraně hostů pokračoval dál. A to když po následném rohu Valenta doslova nalil na střelu domácím, ti se ale vedení nezhostili. Střela se odrazila na poslední chvíli těsně před brankovou čarou od obrany. V 21. minutě měli tutovou šanci znova domácí. Valenta na půlce netrefil hlavou balón a Dvořák za ním vyběhl proti Bílkovi a Kaplanovi, místo aby míč uklidil do bezpečí, poslal zmiňovanou dvojici samotnou na Janatu. Pro prospěch hostů Kaplan svou šanci zahodil. Jeho střela, spíše odkop, šel vysoko nad kasu Janoty.

Ve 48. minutě Rezek vyslal dokonalou kolmici po zemi na Čuříka před malé vápno, tomu ale neposlušný míč utekl od nohy a skončil bezpečně v náruči Bence. Další závan před bránou hostů byl v 75. minutě. Světeláci mohli jen přihlížet, prudká střela domácích mířila od tyčky do brány a Janota ji sotva vyrazil na roh. I přes marnost hostů se Chotěboři nepodařila zúročit jejich neutuchající snaha a velký tlak, který vynaložili. Nedáš, dostaneš, opět se osvědčilo ono známé pořekadlo. V 87. minutě se trestného kopu zhostil Tůma. Míč se ocitl v chumlu před bránou Bence a tam odsud doputoval k Rezkovi za velké vápno. Ten vyslal prudkou přízemní střelu, která našla Karla a skončila za zády Bence 0:1.