Světlá B - Mírovka 1:4 (0:1)

Góly: Frolka

Průběh:  0:1,0:2,0:3,1:3,1:4

Sestava:   Novotný - Vaňkát,Motejl,Kroužek - Muzikář (50. Sobek) ,Hradecký,Frolka,Jelínek (50. Dibelka) - Šmíd,Štros,Čihák

Tentokrát to bylo zklamání i herní. Jestliže v předchozích zápasech Světlá hrála, i když prohrávala, pěkný fotbal, tento zápas se hrubě nepovedl. Je pravdou , že již tradicí se stává neproměňování vyložených šancí, což mohlo výrazně změnit tok zápasu. Na druhou stranu prostě nemůžeme dostávat "školácké" góly. Domácí začali tradičním náporem, jenže hned z prvního rohu udeřili hosté. Míč proskákal celým vápnem a u zadní tyče překvapený a nehlídaný hráč věděl , co s ním -0:1.  Světlá pak přitlačila,ale Štros, Čihák i Šmíd ve vyložených pozicích selhali. V případě Šmída však především výborně zasáhl brankář hostů, který vyškrábnul z lajny téměř jistý gól. Před poločasem se pak ještě odehráli dvě situace - nejdříve měl být vyloučen Motejl (zůstalo u žluté), když stáhnul hráče hostů, který by šel sám na bránu, na druhé straně to pak sudí "vykompenzoval" neodpískáním penalty za faul na Jelínka. Druhý poločas začal opět hororově.  V 55. min se střela hostujícího záložníka zastavila na břevně a domácí obránci pouze přihlíželi dorážce hostů - 0:2. Za dvě minuty pak nekoncentrovaná obrana Světlé chybovala opět. Frolka zbytečně ztratil míč na půlce, hostující útočník se vrhnul na tři obránce domácích a přes bránícího Kroužka se mu podařilo z rohu velkého vápna přehodit i gólmana-0:3. Pak rozhodčí odpískal penaltu (správně) na Šmída a Frolka snížil (byť verdiktu musel pomoci pomezní rozhodčí, který po střele odražené od břevna signalizoval gól) - 1:3. Světlá vycítila šanci a vrhla se do útoku, jenže nabízené  šance ani náznaky neproměnila a tak ji hosté v 90. min ztrestali z brejku - 1:4.