Góly: 23., 47., 79. Křikava, 39.Rezek – 27. Michal, 75. J.Toma

Rozhodčí: Nenadál

ŽK: 3:0

Diváci: 250

Sestava Světlá: Janota – Dvořák, Valenta, Náděje, Císař – Čuřík (68.Šmíd), Tůma, Pohnětal, Karel (65.Jelínek) – Rezek (80.Muzikář), Křikava. Habry: Krátký – Vavřička, Janouch, Příbramský (52.D.Bártík), Kvanka - Stránský (77.J.Bártík), Michal, Korel, Moravec – J.Toma, Holík (54.Vrdský)

I když se opět nedá hovořit o dobrém výkonu, Světlá  uhrála doslova povinné tři body s posledním celkem tabulky. Vedení se ve 23. minutě ujali domácí. Křikava po Tůmově trestném kopu skóroval hlavou 1:0. Dvě minuty poté se zkoušel prosadit Tůma, ale přestřelil bránu. Hosté vyrovnali hned ve 27. minutě z první akce. Dvojice Michal a Holík jednoduše přešli přes tři beky.  A po přesné přihrávce Holíka, Michal bez větších problémů nedal Janotovi šanci 1:1. Další ukázková akce přišla ve 29. minutě. Domácí Tůma vyslal pas zleva po lajně, kde si ho doběhl Křikava a nahrál před kasu Rezkovi, který bez váhání zakončil 2:1. Po výměně stran se podařilo domácím navýšit skóre po dvou minutách hry. Náděje vyslal zleva Dvořáka, ten potáhl balon po lajně a těsně před gólmanem náhral do prázdný Křikavovi 3:1. Ve 47. minutě se dostali ke slovu hosté. Toma nacentroval na Michala, ale ten tentokrát kasu minul. V 50. minutě po trestném kopu Tůmy, napálil Křikava břevno. Tutovku zahodili domácí v 54. minutě. Čuřík se rozeběhl s balónem po lajně a přesně přihrál do středu velkého vápna Rezkovi. Ten chtěl asi nadělit další hattrick Křikavovi a tak nezakončil a nahrál mu. Ale na něj si už gólman Krátký počíhal a jeho střelu zlikvidoval. V 75. minutě se podařilo upravit stav hostům po kombinaci Michala a Tomy na jeden dotek, navýšil právě druhý zmiňovaný na 3:2. Křikava se dočkal hattricku v 80. minutě, když hlavou zakončil na 4:2.