Staré Ransko - Světlá B 8:2(3:1)

Góly: Šmíd,Jelínek

Průběh: 0:1,1:1,2:1,3:1,4:1,5:1,6:1,6:2,7:2,8:2

Sestava:   Bezstarosta - Vaňkát,Motejl,Kroužek - Vaňásek,Hradecký,Jelínek ,Frolka,Muzikář - Šmíd,Karel

Jak již sestava napovídá - bez brankáře a pouze v 11 lidech. Více není moc třeba komentovat. Zápas začal dobře a již v 5. mintě otevřel skóre Šmíd, který se protáhl středem obrany domácích a zasunul podél brankáře - 0:1. Do 20 min. to vypadalo, že domácí ani nevyužijí skutečnosti , že v bráně hostů nestál gólman. Světlá je příliš na dostřel nepouštěla a naopak se tlačila dopředu. Druhý gól měl na kopačce Karel,ale asi se předtím nekoukal na Šmída, jak se šancí naložit... Následovala série rohů pro hosty a pak se domácí zčistajasna dostali k vyrovnání. Hradecký ztratil jednoduchý balón, na dlouhý nákop (hlavní taktický prvek domácích...) naběhljejich útočník, utekl všem a i když si míč předkopl na dlouhou nohu, byl u něj dříve než nezkušený "brankář" Bezstarosta - 1:1. Hosté se stále snažili hrát fotbal, šance zahodil Muzikář,Karel i Šmíd, a držet domácí co nejdále od vlastní brány. Jenže přišla další chyba a míč zpoza vápna napálil domácí kapitán do šibenice - 2:1.  A když už to vypadalo, že se nic v prvním poločase nestane, vyběhl Bezstarosta zbytečně po rohovém kopu, na míč nedosáhl a domácí stoper ho zasunul pohodlně do sítě - 3:1.  Ve druhém poločase myslela Světlá na zvrat,ale místo toho si hned po přestávce nechala dát na 4:1 a "naložila domácí do pohody". Pak již hosté vyráběli "nesmysly" jak žáčci a kdyby domácí nebyli neschopní v koncovce, určitě by se pod 10 nevešli...