Góly: 44. Chalupník – 2. Tůma, 59. Křikava

ŽK: 1:2

Diváci: 150

Sestava Věžnice: Šrámek – Kunc, Fikejz, Martínek, Chalupník – Kölb (72. Prokeš), Staněk (Neuvirth), Čaloud, Šimoníček - Brukner (73. Brůzl), Šejstal.

Světlá: Janota – Rezek, Náděje, Čáslavský, Císař – Čuřík(86.Vaňásek), Tůma, Pohnětal, Karel (85. Muzikář) – Křikava, Jelínek(49. Štros).

Světlá se už ve druhé minutě dostala do vedení. Nádějeho přímí kop směřoval na Tůmu a ten hlavou nekompromisně skóroval 0:1. Po prvním získaném gólu hosté přestali hrát. Ve 31. minutě zkusil zakončit z dálky Kölb, ale mířil pouze do břevna. První půle pokračovala spíše uprostřed placu a nebyla k vidění žádná finální přihrávka. I přesto se domácí dočkali vyrovnání a to minutu před koncem poločasu. Kölb z přímého kopu našel Chalupníka, který stínoval před kasou Janotovi. A tak jako Maradona pomohl Argentině k postupu do semifinále mistrovství světa 1986, tak Chalupník zařídil vyrovnávací gól Věžnici. Když rukou před Janotou změnil směr balónu a zaradoval se z neregulérního gólu. To si hosté nenechali samozřejmě líbit a do druhé půle šli nabuzení a vyhecovaní. A převzali od první minuty iniciavitu na svou stranu. Domácí se párkrát dostali přes půlku a pokaždé z toho hrozili trestným kopem. Ve 47. minutě se uvolnil Karel po lajně a centroval na Křikavu před bránu. Ale jeho hlavička od země skončila v náruči Šrámka. A tak skončila i další jeho střela po rohu Tůmy. V 59. minutě se mu přece jen podařilo prosadit. Roh Tůmy mířil do chumlu na penaltu, tam ho Štros tečl bokem a Křikava odražený balón vsítil 1:2. Další obrovská příležitost hostů přišla v 73. minutě. Pohnětal obehrál na půlce dva hráče, perfektně přihrál do běhu Štrosovi, který se dostal až na velké vápno a odsud vystřelil smolně do tyčky Šrámkovi brány. Spolupráce této dvojice byla k vidění i v 77. minutě, když Štros vyslal  Pohnětala po lajně, ale u něj akce skončila. V 88. minutě po chybném odkopu Šrámpa, putoval míč ke Křikavovi, který však odkrytou bránu netrefil. Domácí se zmohli ještě na poslední rohový kop, ale zahodili ho přímo do autu. Takže si Světlá odvezla domů tři zasloužené body a drží se i nadále na první příčce tabulky.