Světlá B - Sobíňov 3:1 (1:0)

Góly: Šmíd,Dibelka,Šemík

Průběh:  1:0,1:1,2:1,3:1

Sestava:   Matějka - Bezstarosta,Kroužek, Vaňásek - Muzikář,Motejl (75. Johanides) ,Frolka,Dibelka - Šmíd,Sobek,Čihák (65. Šemík)

Jak se již stalo tradicí, Světlá se ujala vedení hned z prvního útoku, Šmíd proběhl kolem ztuhlých obránců a zavěsil - 1:0. Tím se ale střelecky vyčerpal a do konce utkání opět stihl zahodit minimálně 5 gólovek.  A aby byl úvod zápasu opravdu tradiční, domácí po gólu polevili a tak se hrál nezáživný fotbal, který občas oživil Šmíd spálenou šancí.  A když další palič Sobek obešel i gólmana ,ale pak ani pořádně nevystřelil, ani nenahrál, šlo se do kabiny za stavu 1:0.  Druhý poločas naskytl stejný obrázek, Světlá jakžtakž dobře kombinovala, dostávala se na dostřel,zakončení však bylo opravdu slabinou. Hosté toho moc nepředvedli,ale zčistajasna vyrovnali, po kolmici mezi obránce nejdříve nastřelili břevno, míč padající kolmo dolů chtěl odhlavičkovat Kroužek,ale trefil opět břevno (!) a dobíhající hostující hráč ho donesl na prsou do brány - 1:1. To  běžela asi 60. minuta a Světlá na chvíli úplně vypadla ze zápasu. Sobíňov ji začal přehrávat. Naštěstí domácí včas procitli a Dibelka propálil v 70. minutě z vápna vše - 2:1.  Od té chvíle bylo víceméně jasné, že hosté si body neodvezou. Na cestu jim přidal v 85. minutě  třetí gól po pěkné akci Johanidese a Dibelky "rybičkou" Šemík - 3:1. Až na pasáž po vyrovávacím gólu byla Světlá lepší a kdyby měl Šmíd svůj den, určitě by skóre dopadlo pro hosty daleko hůř.