ŽK: 3:3

ČK: 1:0 (90. T. Sedláček)

Diváci: 180

Sestava Dobronín: Chvátal – Vaněk, L. Sedláček, Petruš, Štefko – Záškoda, Hlávka, Krejčí (55. Mikšíček), Smejkal – T. Sedláček, Vavroušek (55. Holub). Světlá n. S.: Janota – Dvořák, Náděje, Čáslavský, Císař – Karel(86. Jelínek), Valenta(60. Štros), Pohnětal, Čuřík – Křikava, Rezek

V Dobroníně, jak už bývá tradicí, se hrál napínavý mač do poslední minuty. Domácí byli nabuzení a chtěli získat plný počet bodů, ale Světlá po prohře s Pelhřimovem nenechala nic náhodě a do Dobronína jela rovněž bodovat. Vyrovnaného soupeře nepodcenili a i bez chybějího záložníka Tůmy si poradili. První půli si vyprodukovali hned několik pěkných akcí. Desátá minuta přinesla hostům první gólovou příležitost, když Pohnětal dal přesný pas na Čuříka a jeho střela skončila pouze vedle tyče. Další jejich obrovská gólová šance byla k viděni ve 21. minutě. Tentokrát perfektně vyslal Náděje Křikavu, který si kličkou obešel hráče, ale přes Chvátala se mu skórovat nepodařilo. Nepodařilo se mu to ani o šest minut později po dokonalém centru Čuříka, mířil vedle. Do konce půle se Janota nestihl ani zapotit, domácí si svou nervozitou nebyli schopni vytvořit žádnou větší šanci. Pouze ve 40. minutě Záškody nepovedený centr skončil těsně nad bránou Janoty. Do druhé půle vstoupili další tutovkou hosté. Rezek vyslal Křikavu samotného na Chvátala, ale ten tutovou šanci znovu neproměnil a výborně chytající Chvátal ho znovu vylapal. Do vedení se hosté dostali až v 50. minutě. Křikava si trochu napravil reputaci, když výborně nacentroval do vápna na Rezka, který si zpracoval balón a s přehledem prudkou střelou od tyčky zakončil 0:1. Po navýšení skóre, jakoby aktivita hostů opadla, domácí se zvedli a nastala práce pro Janotu. V 58. minutě skvěle vyrazil nebezpečnou střelu Záškody. Poté se dostali ke slovu hosté, Čuřík z velkého vápna trefil z voleje skákavý balón, ale bohužel vedle tyčky. A začal  souboj gólmanů. V 66.minutě se vystřídaný Mikšíček dobře ujal rohu a nasměroval ho přímo na hlavu Smejkala, ale Janota opět zazářil a jeho hlavičku vyrazil. V 71. minutě Křikava promarnil další příležitost, když nechal vyniknout Chvátala.  Na druhé straně zase vynikl Janota a v 76. minutě, po chybě v obraně, zneškodnil střelu Sedláčka T. z velkého vápna. Za další dvě minuty napálil nepohlídaný Záškoda břevno. V 87. minutě po faulu na Štrose u levého praporku, vyslal Rezek trestný kop do chumlu před kasu. Tam se pokoušel prosadit Štros z dorážky, ale neúspěšně. V poslední minutě nastavení se mohli radovat z gólu opět hosté. Po faulu na Čuříka se přímého kopu zhostil Náděje a balón od něj doputoval až do kasy Chvátala 0:2! A bylo vymalováno, domácí těžce nesli prohru a Sedláček T. si po odpískání nechal dát červenou kartu. Po zápase se trenér Polák i hráči shodli na největší pochvale pro oba gólmany a bezchybně hrajícího stopera Nádějeho.