ŽK: 2:2

ČK: 1:0 (73. Růžička)

Diváci: 120

Sestava Pohled: Růžička – Pospíchal (15. Venc), Freundenreich (73. Vašíček), Sobotka, Klement – Slanař, J. Lukačina, mach, Doležal – Zach, Janďourek. Světlá: Janota – Dvořák, Náděje, Valenta, Císař – Čuřík, Pohnětal, Čáslavský, Karel(57. Štros) – Křikava, Rezek(82. Dibelka).

První gólovou příležitost si vyprodukovali ve 13. minutě domácí. Nejdříve Janďourek překopl bránu a poté se vyznamenal Janota, když zabránil na poslední chvíli nohou pokus Zacha. O dvě minuty později po Valentově centru, zakončoval Rezek nad a bylo tomu tak i ve 20. minutě po jeho samostatné akci.  Ve 35. minutě Janďourkova hlavička skončila v náruči Janoty. Do vedení se dostali nakonec ve 41. minutě hosté. Nádějeho dokonalý prudký roh směřoval na Křikavu, ten už si s ním hlavou poradil a vsítil na 0:1. V následujících posledních minutách půle se do zakončení dostal ještě Doležal, ale jeho volejová střela z dvaceti metrů mířila pouze nad kasu Janoty. Hosté tedy mohli odejít uklidnění s náskokem do kabin. Po výměně stran už zbytek utkání patřil jen světelským borcům. A zaslouženě navýšili v 57. minutě skóre na 0:2. Náděje výborně vyslal Pohnětala, který ukázkově zasekávačkou vyškolil beka, poradil si sice váhavě i s Růžičkou a nasadil mu jesle. V 68. minutě Janoty výkop doputoval až do vápna na Křikavu, ale ten kasu z první přestřelil. Další perfektní akci předvedli hosté v 73. minutě. Tu započal Náděje přihrávkou na Štrose, od něj bezchybná přihrávka putovala mezi beky, kam si naběhl Křikava a na desítce ho Růžička nedovoleným zákrokem zlikvidoval. Vysloužil si za to ihned červenou kartu a penaltu s přehledem umístil do levého spodního růžku Náděje 0:3. A nadělovalo se dál. V 85. minutě Čáslavský ustál faul a vyslal po lajně Čuříka. Ten geniální přihrávkou našel před kasou úplně samotného Křikavu, který si ještě stačil pohrát se stoperem a dloubáčkem navýšil na 0:4. Bůra se hosté ale nedočkali. Pomezní (Ne)nadál chybně mávl Štrosovi ofsajd, když ho Křikava vyslal samotného na kasu. Po zranění Klementa, domácí dohrávali v devíti a gólu útěchy se už nedočkali.