Rozhodčí: Kuchyňa

ŽK: 3:3

Diváci: 200

Sestava Světlá: Adamec – Císař (25. Šmíd), Náděje, Valenta, Dvořák – Karel (75. Sobek), Čáslavský (82. Muzikář), Pohnětal, Jelínek – Křikava, Rezek. Štoky: Uhlíř – Miksa, Kunc, M. Dáňa (79. T. Kubát), Kubík (50. J. Kubát) – Stehlík, Havel, A. Dáňa, Žíla – Buben, Lóži.

Do první příležitosti utkání vstoupili hosté akcí Bubna. První gól byl ale připsán v 8. minutě na stranu Světeláků. Čáslavský zprava nacentroval do vápna na Rezka a ten hlavou sklepl balon za malé vápno, kde byl připravený Křikava a perfektně střelou z první dostal Světlou do vedení 1:0. Po čtvrt hodině hry Dvořákův centr směřoval na Křikavu, který ránou z voleje přestřelil kasu. Ve 24. minutě opět nepohlídaný Buben unikl po lajně, přesnou přihrávkou našel nabíhajícího Žilu, ten chtěl z velkého vápna vyzkoušet gólmana, ale trefil se pouze vedle pravé tyče. Ve 26. minutě musel kouč domácích trochu šachovat se sestavou. Kapitán Císař se zranil, místo něj se posunul univerzální Rezek z útoku na beka a příchozí Šmíd šel na post útočníka. O deset minut později byl faulován právě Šmíd. Karel se ujal trestného kopu z levé strany a vyslal ho do chumlu před kasu. První se pokoušel zakončit Křikava, ale nakonec se odražený balón dostal až k Pohnětalovi, který z metru skóroval 2:0. A dá se říct, že po této situaci bylo skoro po zápase a nastal nepohledný a nudný fotbal.

Světlá se nechala ukonejšit dvěma góly a druhý poločas byl bez příchuti. Příležitosti přicházeli až dvacet minut před koncem zápasu. Na straně domácích byly k vidění dvě šance, konkrétně Křikavy a Rezka, ale ani jedna nenavýšila skóre. Hosté si vytvořili o dvě šance víc. V 71. minutě nepohlídaný Havel střelou z první zakončil nad. V 83. Kunce trestňák propadl až k Lóžimu, ten zakončil vedle tyče. Hned na to se opakovala stejná situace, tentokrát zakončoval osamocený Buben, ale neúspěšně nad kasu. V 91. minutě centr Dáni našel Kunce, který hlavou orazítkoval břevno.