Góly: 47. Flekal, 50. Flekal, 72. Strašil – 43. Sobek, 62. Štros, 66. Jelínek

Rozhodčí: Jurka

ŽK: 2:2

Diváci: 300.

Sestava Přibyslav: Prchal – Teml, Smejkal, Němec –  Svoboda, Krčál, Strašil, Pochop (54. Vykoukal), Flekal – Vopršal (56. Škacha), Musil; Světlá: Adamec – Karel, Pohnětal, Valenta, Dvořák – Rezek, Sobek (82. Muzikář), Pecha, Jelínek (86. Dibelka) – Křikava, Štros.

Světlá jela do Přibyslavi oslabená a opět se muselo šachovat s celou sestavou, na výpomoc šel i Pecha z B týmu. I tak do úvodu utkání vstoupili lépe, když čtvrt hodiny nepustili domácí za půlku a kombinačně je přehrávali. Posléze se ale síly vyrovnali a do konce poločasu se hrálo střídavě na obě strany. Prvního gólu se dočkali hosté z přepychové akce dvě minuty před koncem poločasu. Štros na půlce skluzem vybojoval balón, našel Rezka, který dokonalou kolmicí vyslal Sobka na kasu a ten bez váhání dělovkou z první skóroval 0:1.

Druhou půli získali převahu domácí a hosté hrozili z brejků, které se jim vyplatily. Ve 47. minutě vyrovnal úplně osamocený Flekal, když ukázkově z velkého vápna zatočil balón za Adamcovi záda 1:1. O tři minuty později Adamec zachyboval a tentýž hráč ho z třiceti metrů prostřelil 2:1. V 62. minutě po zpětné hlavičce Pechy upravil skóre Štros, když z velkého vápna výborně přeloboval Prchala 2:2. A v 66. minutě se dokonce hosté ujali vedení 2:3. Křikava perfektně přihrál za sebe podél vápna a dobíhající Jelínek střelou z první poslal Světlou do vedení. Domácí svým nátlakem ale hned v 72. minutě znovu vyrovnali. Krčálův trestný kop se odražením dostal až na Strašila, který bez problému dorovnal na konečných 3:3. Takže následující pořadí vypadá tak, že Chotěboř je o skóre na prvním místě a nastává boj a zlatou příčku!(so)