Rozhodčí: Šetřivý

ŽK: 1:1

Diváci: 200

Sestava Světlá: Adamec – Císař (76. Muzikář), Náděje, Čáslavský, Dvořák – Karel, Valenta, Pohnětal, Jelínek (61. Sobek) – Čuřík, Křikava. Pohled: Růžička – Eis, Bartoš (85. J. Sobotka), Pospíchal, Mach (46. Freudenreich) – L. Sobotka, Slanař, Zich, D. Klement – Moučka, Janďourek (68. Šikner).

Hosté přijeli do Světlé se sebevědomím získat bod, ale od první minuty působyli odevzdaně a byli zralí na debakl. Ale Světlá i přes několik vytvořených šancí, nebyla schopná první půli dát gól. Po hře kočka s myší se dočkali branky až ve 40. minutě po precizní akci Jelínek - Pohnětal a nekompromisně zakončující Křikava. Kdyby makali všichni naplno, tak byl výsledek po poločase jiný, ale laxní přístup některých hráčů byl znát. Důležitý gól před poločasem přišel včas a nastartoval Křikavu, který začal stíhací jízdu za góly.

Úvodem druhé půle, měl samostatný nájezd Karel, ale na hranici vápna byl faulem na červenou kartu, která ovšem nebyla k vidění, sražen. A následného trestného kopu se ujal, nejlíp jak mohl, Křikava, když ho uklidil do pravého horního rohu Růžičkovy kasy. Hosté styl hry nezměnili a dostali se pouze do tří příležitostí. Nejdříve Moučky, poté Janďourka a v neposlední řadě neproměněné penalty Eise, kterou Adamec zvládl. A pokračovala klidná hra, bez větších emocí. Další navýšení skóre se bezpečně dařilo uhlídat rozhodčím, konkrétně pomeznímu Pojeznému, který Světeláky nepouštěl do většiny ložených šancí. Klid na stranu domácích přinesl utišující gól v 60. minutě. Křikava si samostatným nájezdem pohrál s beky a svou akci dokončil umístěnou střelou z velkého vápna. Přinesl si tak zaslouženě na své konto další hattrick. Do šancí se dostával i dobře hrající Pohnětal, ale dočkal se jen tyčky a tak konečný výsledek zůstal pouze 3:0.