Světlá B - Šlapanov  0:1 (0:0)

Góly:

Průběh:  0:1

Sestava:   Janota - Petřík,Vaňkát,Johanides,Vaňásek - Muzikář (55. Dibelka) ,Vodička (80. Bárta T.),Sobek,Jelínek - Šmíd,Karel

Tak to se hodně nepovedlo. Na krásu se fotbal nehraje. Je sice hezké, že se domácí snažili kombinovat, hrát po zemi, po křídlech (tedy hlavně do poločasu), ale fotbal se hraje na branky.  A tu by zřejmě domácí střelci netrefili ani kdyby se hrálo do půlnoci. Paliči Šmíd, Karel a Sobek své tutovky neproměnili, hosté z několika vydařených brejků jeden ano a proto vyhráli.  Ve Světlé je nyní opravdu pěkný pažit a ten přímo vybízí zahrát si fotbal. Od začátku se hrálo poměrně svižně.  Více na kopačkách měli míč domácí,ale i Šlapanov zahodil v prvním poločase tutovku, když po nedorozumění ve středu obrany (mimochodem úplně nově sestavené stoperské dvojice Johanides-Vaňkát) stál hostující útočník tvaří v tvář Janotovi.  Jinak se hrálo hlavně na bránu hostů. Ve druhé půlce Světlá ubrala na tempu, hosté tak získali půdu pod nohama a v 65. minutě udeřili. Nejdříve byl na půlce faulován Petřík, rozhodčí ponechal výhodu, jenže o pár sekund později Dibelka ztratil nesmyslně míč, hosté vyrazili do protiútoku v přečíslení (Petřík se teprve sbíral po faulu) a jejich útočník v okamžiku, kdy to už vypadalo, že šanci prováhal, prostřelil obranu i Janotu. Od té chvíle bylo po fotbale úplně. Hosté úporně bránili a domácí se již na nic zásadního nezmohli.