Góly: 32. Náděje (PK), 55. a 70. Křikava, 56. Štros

ČK: 0:1 (34. Šnobl)

Diváci: 200

Sestava Světlá: Adamec – Císař (78. Muzikář), Pecha, Valenta, Náděje – Čuřík (67. Karel), Rezek, Pohnětal, Dvořák – Křikava, Štros (85. Sobek)

Pohled: Růžička – Eis, Sobotka, Doležal, Krupička – Horáček, Zych (80. Moučka), Klement (55. Bartoš), Šnobl – Pokorný, Venc (46. Janďourek).

Do úvodu utkání nevstoupili domácí zrovna podle svých představ a nastala práce i pro Adamce. V 5. minutě zahrozil Šnobl střelou z velkého vápna. Minutu poté byl na opačné straně faulován Rezek a trestného kopu se ujal Valenta, ale bohužel ránou z dvaceti metrů trefil břevno. Po čtvrt hodině hry vyslal Čuřík po lajně Rezka, ten trefil jen boční síť Růžičkovy kasy. Gólem nebyla ceněna ani střela Pohnětala z velkého vápna. A na to odpověděli hosté střelou Šnobla do tyčky. Od té putoval balón k Zychovi, který zpětně vyslal na kasu nebezpečně skákavou střelu, ale Adamec ji výborně vytáhl na roh. Následujících čtvrt hodiny se hrál vyrovnaný fotbal spíše uprostřed placu. Ve 30. minutě se opět vyznamenal Adamec, když domácí obrana zaspala a nechala osamoceného Zycha ve vápně, ten přesnou přihrávkou našel Sobotku na penaltě, ale Adamec byl na svém místě a jeho střelu zneškodnil. Gólu se dočkali jako první domácí. Ve 34. minutě Pokorný fauloval Pohnětala ve vápně a pokutový kop bez váhání Náděje proměnil 1:0. Dvě minuty nato neudržel nervy Šnobl a po druhé žluté opustil hrací plochu. Ve 36. minutě zasóloval zbytečně Křikava, vedle něj nabíhali sami Čuřík se Štrosem, on se vytáhl mezi beky a kasu minul. Dvě minuty před koncem byl opět závan ve vápně hostů. Do zakončení se dostal až Čuřík z úhlu vápna, ale balón orazítkoval břevno.

Po výměně stran centrující Čuřík našel ve vápně Štrose, který rybičkou mířil vedle tyčky. V 55. minutě domácí využili faulu na Rezka a Císař perfektně nacentroval na nabíhacího Křikavu, který bez problémů skóroval 2:0. Hosté tento gól zlomil a začala být znát jejich oslabenost. Hned následující minutu předvedli precizní kombinaci na jeden dotek Rezek-Pohnětal a Štros dorážel na 3:0. Tato dvojice přispěla i k dalšímu gólu v 70. minutě. Rezek i přes faul vyslal Pohnětala, který balón zatáhl do vápna a přehledně přihrál na Křikavu, ten dotáhl akci a uzavřel tak skóre na 4:0. Do konce utkání byly k vidění ještě dvě větší šance. Nejprve mířil vedle Křikava. A v 84. minutě po trestném kopu Moučky a následné nebezpečné střely Janďourka z první, zasáhl znovu Adamec a připsal si tak na své konto první nulu v sezóně.