0:3 a bylo rozhodnuto!

publikováno 03.09.2012

SOKOL BEDŘICHOV – SVĚTLÁ A 1:3 (0:1)

Góly: 88. Paulík – 12. Křikava, 47. Valenta, 51. Rezek

Rozhodčí: Machač

ŽK: 1:2. Diváci: 80.

Sestava Světlá n. S.: Adamec – Císař, Valenta, Pecha, Náděje – Čuřík (85. Jelínek), Pohnětal, Rezek (65. Sobek), Dvořák – Křikava (87. Muzikář), Štros. Sestava Bedřichov: Šána (17. Stýblo) – Heřmánek, Tůma, Novák, Lapeš – Mašek, Škoda, Volák (56. Vaněk), Paulík – Mareš, Pajer (56. Lacina)

Mladíci od Jihlavy neměli zpočátku absolutní nárok na nabuzené Světeláky, kteří od úvodu utkání na hřišti vládli. Jako první rozvlnil síť Křikava z precizní akce na jeden dotek, kdy finální přihrávku vyslal Dvořák na penaltu a zraněný Šána neměl na umístěnou střelu Křikavy nárok 0:1. Tři minuty na to se opět zkoušel po Rezkově přihrávce, trochu zbytečně, prosadit z úhlu Křikava, když měl pod sebou nabíhajícího Štrose. Domácí byli půl hodiny bez šance, příležitost přišla až ve 32. minutě. Mareš směřoval roh na nabíhajícího Voláka, který hlavou mířil nad. Následně se nepodařilo srovnat skóre ani Heřmánkovi, když z velkého vápna přestřelil. Ve 37. minutě mohli své vedení hosté navýšit. Štros vyslal ideální centr před kasu, Křikava hlavičkoval do země a Rezek po odskoku z první dorážel. Ale hlavní arbitr Machač, pískl šlapák a regulérní gól neuznal. Po změně stran využili hosté nedorozumění v zadní řadě domácích. Nevydařený přímí kop Nádějeho doputoval až na zadní tyč, kde vyčníval dlouhán Valenta a bez problému hlavou upravil skóre na 0:2. Další tentokrát precizní asistenci si připsal na své konto opět Náděje. V 51. minutě efektivní kolmicí do ulice vybídl Rezka, který doslova prostřelil gólmana Stýbla 0:3. Následoval další neuznaný regulérní gól Štrose, což bylo poslední gólovou příležitostí Světlé. Hosté se třetím gólem nechali ukonejšit, výrazně polevili a z jejich strany bylo po zápase. Dlouho si chybami koledovali o gól, který přece jen přišel. Úplně zbytečně nechali osamoceného Paulíka na šestnáctce a ten umístěnou střelou nastolil definitivní podobu výsledku 1:3.