Góly: 33., 40. a 89. Křikava – 69. Trnka

Rozhodčí: Bína

ŽK: 2:4

Diváci: 230

Sestava Světlá n. S. Adamec – Císař, Valenta, Naděje, Dvořák – Čuřík (85. Sobek), Pohnětal, Rezek, Jelínek (6. Karel) – Křikava, Štros (85. Muzikář); Třešť: Šebesta – Tausch (83. Petráš), Procházka, Trnka, Císař – Mareš, Chalupský, Sedláček (72. Gutwald), Kodys – Krejčí (76. Herkner), Veselý

Třešť přijela do Světlé jako doposud neznámý soupeř, takže domácí nevěděli, co od něj čekat. Ale důraz a bojovnost jim rozhodně nechyběly. Hned v úvodu utkání musel opustit hřiště s vykloubeným ramenem domácí Jelínek. Diváckému oku byl nabídnut vyhecovaný a bojovný zápas do poslední minuty. Hru kazili pouze sudí, především hlavní arbitr, který od začátku nezvládal situaci a neudělal si na hřišti pořádek. Následovaly tak fauly a zbytečné potyčky. V 18. minutě, nebezpečně mířil na kasu z trestného kopu Náděje, ale Šebesta byl na správném místě. Dvě minuty na to nalil Štros na střelu Pohnětalovi a ten dělovkou z velkého vápna přestřelil. Následoval trestný kop Císaře do chumlu na penaltu. Odražený balón doputoval až ke Křikavovi, který je na tyto situace stvořený a zakončil podél gólmana k pravé dolní tyči 1:0. Tento gól nastartoval obě mužstva a nastal boj a o body. Ve 40. minutě přišel další úder ze strany domácích. Čuřík precizně uvolnil na penaltě Křikavu a jeho zakončení opět rozvlnilo síť na důležitý dvougólový náskok domácích. Hosté měli první půli pár nedotažených šancí, ze kterých branku nevytěžili, ale po výměně stran přidali na tempu a důrazu.  V 60. minutě po rohu Nádějeho se zkoušel prosadit hlavou Valenta. Posléze Rezkova střela z šestnáctky nebezpečně zaplavala a Šebesta ji vytáhl na roh. Hosté se prosadili až v 70. minutě. Nepohlídaný Trnka umístěnou střelou z dvaceti metrů, nedal Adamcovi šanci 2:1! O deset minut později, po trestném kopu Nádějeho pokus hlavičkujícího Štrose, Šebesta zarazil. V 86. minutě Karel připravil na střelu Křikavovi, ale tomu se tentokrát skórovat nepodařilo. Hosté vsadili na ofenzivní řadu, nakonec ale nedokázali srovnat. Po těžkém boji nastolil hattrickem definitivní podobu výsledku Křikava. Když minutu před koncem po Nádějeho trestném kopu, prostřelil Šebestu a pohlídal tak vedení domácích 3:1.