Góly: 1. Prchal - 31., 44. a 86. Křikava, 37., 51, Štros, 39. Čuřík

Rozhodčí: Beseda

ŽK: 1:4

Diváci: 220

Sestava Ledeč: Vavřička – Prchal, Martinek, Gramer F., Kavka – Gramer J., Klaus, Machala, Matěna – Slavěténský, Lebruška; Sestava Světlá: Adamec – Císař (65. Sobek), Valenta, Pecha, Náděje – Čuřík (71. Muzikář), Pohnětal, Rezek, Dvořák – Křikava, Štros (60. Karel).

Do Ledče jela Světlá určitě s cílem přivést si domů tři body. Už od příjezdu Světeláků panovala určitá rivalita i trošku nenávist mezi oběma celky a to nejen mezi hráči. Ale domácí byli ti, kdo zahájili utkání o dost lépe. Úvodní branka padla velmi rychle. Hosté si koledovali od první příležitosti, když mířil nebezpečně na zadní tyč Prchal. A tentýž nepohlídaný hráč otevřel v první minutě skóre 1:0. Ve 4. minutě naběhl Křikava po centru Nádějeho do souboje s Vavřičkou, vítěznou hlavičkou mířil nad. Hosté prvních dvacet minut absolutně nebyli herně ani myšlenkami na hřišti a domácí dál hrozili z rychlých brejků. Po půl hodině hry se naštěstí vzpamatovali a začali na place vládnout. Ve 27. minutě předvedli akci na jeden dotek Křikava s Pohnětalem, ale zakončující Křikava šanci nevyužil. Poté se zkoušel prosadit hlavou, neúspěšně. Hosté úřadovali až ve 31. minutě. Štros ve vápně přihrál pod sebe na Křikavu, ten ho zahnal do úhlu vápna a Štros zpětně našel Křikavu, který z bezprostřední blízkosti dorážel do prázdný na 1:1. Ve 37. minutě prodloužil Čuřík hlavou přímí kop Císaře, gólman Vavřička zachyboval a Štros poslal Světlou do vedení 1:2. Domácí se nestihli ani vzpamatovat a hosté o dvě minuty později využili další jejich chyby. Štros vyslal do ulice výborně hrajícího Čuříka a ten bez váhání zaslouženě navýšil skóre na 1:3. Minutu před koncem poločasu se zapojil do asistence i Valenta, po jeho centru Křikava zasadil tečku domácím do kabiny na potupujících 1:4.

Po výměně stran domácí úplně opadli a obraz hry z konce první půle se nezměnil. V 51. minutě Dvořákův centr z rohu, Vavřička chybně vyrazil před sebe a dobíhající Štros bez problémů dorážel 1:5. Po dalších třech minutách trefil Křikava tyč. A v 59. minutě po centru Dvořáka tentýž hráč zazdil tutovku. Do šancí se dostal i Pohnětal, ale bez úspěchu. V 77. minutě vychytal Adamec záchvěv hostů, konkrétně střelu Matěny. V 86. minutě po rohu Nádějeho, Křikava znovu rozvlnil síť Vavřičkovi kasy na 1:6! Spoustu příležitostí hostů zůstalo i tak nevyužito. Minutu před koncem se nestihl vrátit Valenta aby zajistil Pechu, který podskočil balón a vybíhajícímu Adamcovi nezbylo nic jiného než faulovat Machalu, vysloužil si se štěstím jen žlutou kartu a Klaus z penalty trošku upravil skóre na konečných 2:6.