Křikava má další hattrick!

publikováno 01.10.2012

SVĚTLÁ A – KAMENICE N.L. 3:1 (2:1)

Góly: 8., 25. a 89. Křikava – 14. Melzoch

Rozhodčí: Sýkora

Sestava Světlá: Adamec – Císař, Pecha, Náděje, Dvořák – Čuřík (84. Vodička), Pohnětal, Rezek, Karel (75. Sobek) – Křikava, Štros (89. Muzikář); Sestava Kamenice: Votápek Míka, Šuranský, Strašík M., Strašík J. Kušta (71. Spěváček), Melzoch, Pelc R., Pelc D. Dvořák, Hadač (43. Tesař).

Na tradiční pouťové utkání do Světlé zamířil tentokrát nováček skupiny Kamenice nad Lipou. Diváckou kulisu vytvořilo téměř 300 platících diváků, takže dobrá fotbalová atmosféra byla zaručena. Skóre otevřeli jako první domácí hned v úvodu utkání. V 8. minutě po bezchybné akci zakončoval hlavou Křikava 1:0. Hosté ale nezaostali a využili chyby domácí obrany. Osamocený Melzoch se ocitl na velkém vápně a z této pozice umístěnou střelou do levého dolního rohu, nastolil vyrovnání 1:1. Domácí ve 25. minutě strhli vedení opět na svou stranu. Čuřík výborně vyslal Štrose po lajně, od něj směřoval centr na Rezka za kasu, ten vrátil balón zpět do hry na malé vápno, kde byl připravený Křikava a z první skóroval 2:1. Sudí opět dávali nepřesné verdikty a to mělo také vliv na průběh utkání. Po výměně stran soupeř vycítil šanci na vyrovnání a vytvářel nebezpečné protiútoky. V 61. minutě se dostali ke slovu domácí. Po faulu Míky ve vápně, mohl zařídit pojišťovací branku Náděje, ale desítku neproměnil. Poté zahrozili hosté. Pelc D. vyslal balón na penaltu a tam odsud doputoval k Tesařovi, který z velkého vápna zakončoval, ale Adamec jeho střelu vyrazil. Na opačné straně trefil v 70. minutě Pecha smolně tyč a povedlo se to i o pět minut později Křikavovi hlavou z rybičky. Uklidňující branka Světlé přišla až minutu před koncem. Náděje z přímého kopu našel nabíhajícího Křikavu, který hlavou hattrickem uzavřel skóre zápasu 3:1.