Humpolec B - Světlá 0:2

01.11.2023

V dalším zápase jsme zajížděli do nedalekého Humpolce k souboji s místní rezervou. Dopředu jsme věděli že nás bude čekat velmi těžké utkání. Díky postavení v tabulce domácí avizovali výrazné posílení sestavy v podobě hráčů z divizního A týmu. Nastoupilo 7 hráčů z áčka, z širšího kádru dokonce 10 hráčů, přidaná hodnota měla být ještě výhoda umělé trávy kam nás přesunuli v pátek večer bez nějaké konzultace s hlavním rozhodčím... Ale i přes všechny chystané změny se naši kluci nenechali rozhodit. Bylo pro mě jednodušší chystat hráče na "A" tým než na předposlední juniorku. Velmi slušně organizovaná hra nepouštěla domácí do žádných vážnějších šancí. Mohli jsme třikrát udeřit ale vždy nás vychytal domácí brankář. Do kabin jsme odcházeli za stavu 0:0. Po přestávce domácí mohutně prostřídali, my jsme se snažili chytit úvod poločasu aby jsme domácí nepustili do vedení. To se nám podařilo, po 10 minutách jsme do hry dostali dalšího útočníka a snažili jsme se o změnu skóre. Změna stavu přišla v 61. minutě kdy se po rohovém kopu prosadil Rumanovský. Za dvě minuty mohlo být vyrovnáno, první a také poslední šance domácích, po krásném centru jsme propadli na zadní tyči ale domácí hráč netrefil branku. Humpolec otevřel hru, k žádným šancím se však nedostával a zapomínal tím na zadní vrátka. V 87. minutě ještě Křikava samostatný únik neproměnil ale o dvě minuty později si již počínal jako kanonýr a nedal brankáři šanci. Proti silnému soupeři skvělé body do tabulky, slušná hra a pošramocené ego domácích!!!

Co víc jsme si mohli v sobotu dopoledne přát...