Ve čtvrtek 14. března 2024 byli při slavnostním večeru v nově zrekonstruovaných prostorech společenského domu oceněni nejlepší sportovci, trenéři, osobnosti a sportovní kolektivy za rok 2023, kteří byli navrženi sportovními oddíly a Komisí pro koordinaci sportů při Městském úřadu ve Světlá nad Sázavou.

Sportovní den se uskuteční na fotbalovém stadionu FK Bohemia Světlá nad Sázavou. Akci bude organizována jako náborový den pro získání nových zájemců o sport, zejména fotbal. Bude zaměřena především na předškoláky a děti z nižších ročníků základních škol a jejich rodiče.

Školička

Školička se koná v pondělí a nově bude místo čtvrtka ve středu.

Chceš s námi hrát fotbal?

Staň se jedním z nás! Chceš se pobavit a poznat nové kamarády? Tak neváhej a přijď mezi nás

Trénujeme vždy v pondělí a ve čtvrtek od 16:00-17:30 - Alena Filippi (trenérka fotbalové školičky)

Trénujeme vždy v úterý, ve středu a v pátek od 16:00 - 17:30 - Jan Šťastný (trenér mladší přípravky)

Trénujeme vždy v pondělí, v úterý a ve čtvrtek od 16:00 - 17:30 - Vlastimil Křivohlavý (trenér starší přípravky)