Humpolec - Světlá nad Sázavou 0:6

05.06.2023

Do Humpolce jsme jeli s přesvědčením že utkání zvládneme a usadíme se v lepších místech naší vyrovnané tabulky. Vstup do utkání jsme měli slušný, několik zajímavých momentů jsme ale nevyřešili správně. V 10 minutě jsme se již dočkali a po krásné akci jsme se zaslouženě dostali do vedení zásluhou Křikavy. Poté jsme na více než 20 minut nečekaně vypadli ze hry a Humpolec se díky naší neaktivitě dostal do zápasu. Soupeř ale nebyl příliš nebezpečný a ještě do poločasu jsme odskočili po krásné ráně Krupauera a suverénnímu zakončení Čálka na 3:0. V druhém poločase jsme navázali na slušný start, v rozmezí 15 minut jsme přidali další tři pohledné branky a ze zápasu se stala po dlouhé době naše exhibice. Výsledek prvního poločasu úplně neodpovídal předvedené hře, za druhý poločas kluci zaslouží pochvalu a konečný výsledek je pro soupeře ještě milosrdný protože spoustu dalších šancí jsme neproměnili.  Doufám že v posledním zápase se budeme prezentovat podobným výkonem a rozloučíme se sezónou úspěšně a pozitivně.