Kostelec - Světlá nad Sázavou 3:3

08.11.2023

SPRAVEDLIVÁ REMÍZA

V posledním utkání podzimu jsme zajížděli na půdu lepšícího se Kostelce. Věděli jsme že nás nečeká jednoduché utkání, domácí na menším hřišti dokážou být nepříjemným soupeřem. Kluky jsme připravovali na nebezpečné standardní situace, dlouhé auty a na snaživého fotbalového soupeře. Bohužel jsme si nenechali říct a kdyby jsme za 25 minut prohrávali 3:0 nikdo by se nemohl divit. K našemu štěstí jsme ale prohrávali jen 1:0 kdy domácí se štěstím proměnili pokutový kop. O přestávce přišla lehká bouřka v kabině, trojité střídání do druhého poločasu a rázem přišlo zlepšení.  Zpět do hry jsme se dostali v 58. minutě kdy nařízenou penaltu suverénně proměnil Čálek. Na hřišti jsme začali dominovat, hlavně díky střídajícím hráčům kteří nám dodali šťávu a chuť. Otočení utkání přišlo v 69. minutě, po krásné akci Sladkovského dostal geniální přihrávku Křikava který si věděl rady- 2:1.  O 10 minut později bylo ještě veseleji, Sladkovský podařenou střelou z hranice vápna zvýšil na 3:1. Domácí se začali tlačit dopředu a snížení přišlo v 81. minutě kdy po dlouhém míči se dostal k hlavičce Pospíšil a míč zapadl za zadní tyč- 3:2. Domácí vsadili vše na jednu kartu, my jsme se bohužel nechali příliš lacino zatlačit a v poslední vteřině utkání nádhernou ranou z 20 metrů upravil na konečných 3:3 Lacina. Po průběhu druhé půle jsme zklamaní ale za předvedený výkon v prvním dějství jsme si vyhrát nezasloužili a utkání tak skončilo spravedlivou remízou.

Díky bodu jsme uhájili první místo v tabulce a přezimujeme jako půlmistři!!!!