Mírovka - Světla nad Sázavou 1:1

07.05.2023

Do Mírovky jsme jeli s vědomím, těžkého, bojovného utkání.To se přesně potvrdilo a od první minuty utkání připomínalo více tenis, bojové sporty než fotbal.Pro oko diváka v podstatě nekoukatelný zápas.Vstoupili jsme do něj velmi aktivně, po standartních situacích jsme se dostali do tlaku.Z jedné z nich nám rozhodčí upřel jasnou penaltu ale z následujícího rohu jsme se dostali do vedení, na roh Svobody si krásně naskočil Pártl. Vedení jsme neuhájili příliš dlouho, po nepodařeném odkopu a následné nedohrané situaci na zadní tyči dokázal vyrovnat Čermák.Vyrovnání nás trochu vyvedlo z míry a 10 minut jsme se nemohli vrátit do hry.V druhém poločase se zápas příliš nelišil od prvního dějství, utkání jsme měli díky zlepšené bojovnosti pod kontrolou. Jediná velká šance přišla v 75 minutě, kde Čálek krásně našel na penaltě úplně osamoceného Krajanského, k naší smůle trefil dobře postaveného brankáře.Pro nás tentokrát asi ztráta dvou bodů, i když utkání bylo spíše remízové.Hned ve středu v Košeticích uvidíme zda bod z Mírovky bude plusový nebo ztrátový.