Ocenění našich trenérů

Sportovec roku 2023

Ve čtvrtek 14. března 2024 byli při slavnostním večeru v nově zrekonstruovaných prostorech společenského domu oceněni nejlepší sportovci, trenéři, osobnosti a sportovní kolektivy za rok 2023, kteří byli navrženi sportovními oddíly a Komisí pro koordinaci sportů při Městském úřadu ve Světlá nad Sázavou.

Tradičně jsou k udílení ocenění zvány slavné osobnosti. Pro letošní rok přijala pozvání paní Eva Haniaková a pan Jan Berger. Slavnostního večera se tradičně účastnil i pan Pavel Mazánek, předseda Okresního sdružení sportů Havlíčkův Brod.

Eva Haniaková je česká fotbalová trenérka a bývalá československá hráčka, která se Slavií Praha získala 11 mistrovských titulů. V roce 1988 hrála za československou reprezentaci na prvním neoficiálním ženském mistroství světa a jako první žena byla uvedena v roce 2023 do síně slávy českého fotbalu.

Jan Berger je bývalý československý reprezentant, olympijský vítěz z roku 1980, držitel bronzové medaile z ME 1980, účastník MS 1982. Československý fotbalista roku 1984 a trojnásobný vítěz československé ligy.

Za trenéry byli nominováni Jan Pohnětal a Alena Filippi.

Gratulujeme a přejeme dalších mnoho sportovních úspěchů !!!!