Pohled - Světlá nad Sázavou 3:1

23.05.2023

Na půdu druhého týmu tabulky jsme dorazili v nejsilnější možné sestavě která byla k dispozici. Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, bojovně a s co největší chutí poprat se o dobrý výsledek. Opak byl pravdou, náš výkon byl ustrašený, bez základních věcí které k fotbalu patří, místy až trapné výkony jedinců. Po zásluze jsme do 26. minuty prohrávali 2:0 a musím uznat že za předvedený výkon to byl ještě velmi dobrý výsledek. Do druhého poločasu jsme udělali všechny možné změny které jsme mohli a výkon šel nahoru. Začali jsme domácí přehrávat, i přes několik šancí se nám dlouho nedařila vstřelit branka, domácí hrozili jen z rychlých protiútoků do naší otevřenější obrany. V 76 minutě jsme se dočkali branky, Valenta si ukázkově naskočil na roh Krajanského a snížil na 2:1. Poté jsme se dostali do několika zajímavých situací ale bez většího účinku. V 83 minutě nám domácí odskočili na rozdíl dvou branek, z penalty se prosadil Vopršal- 3:1 Hned o minutu později jsme dokázali snížit ale branka nebyla uznána. Důvod ví asi jen pomezní rozhodčí Půlpán. O další minutu později jsme dostali také možnost zahrávat pokutový kop ale Dibelka neproměnil. Poté nám již nezbylo moc času ani sil na nějakou další akci a zápas byl v 88 minutě ukončen. Opět se nám ukázala jedna věc, pokud k utkání nepřistoupíme tak jak máme, prohrajeme i s dorostem, druhý poločas ukázal že fotbal hrát umíme ale jen musí všichni chtít ( nejen Krajanský ), plnit si základní věci, bojovat, bojovat a bojovat za Světlou, to je jediný cíl k úspěchu.