Rozsochatec - Světlá 2:1

23.10.2023

Přerušení série.... v Rozsochatci... Na rozbahněném plácku jsme věděli že nás nečeká jednoduché utkání protože domácí když to nejde si umí pomoc i trochu jinak.... Přesto jsme měli velmi dobrý vstup do utkání, dostávali jsme se do brankových příležitostí, zastavovala nás nekvalita v koncovce. Změna skóre přišla v 21. minutě kde jsme se konečně prosadili díky Čálkovi - 1:0. Kdyby jsme již v té době vedli o tři branky nikdo by se nedivil a bylo by po zápase... Z poklidného zápasu jsme si naší zásluhou udělali drama, úplně jsme přestali hrát, vyklidili střed hřiště a nepochopitelně pustili domácí do zápasu. Do poločasu jsme přežili tři závary po standardních situacích a odcházeli jsme do kabin s vedením. Na hráče jsme v pauze apelovali aby hráli svoji hru a nepřipustili jakoukoliv ztrátu. Opak by pravdou a dva slepené branky domácích rázem otočili vývoj utkání. Přicházel jeden sporný moment za druhým, vždy v náš neprospěch, ani se nebavím o pomezním rozhodčím který měl asi křeč v ruce a u každé možnosti ukazoval pro domácí.... Vrcholem agresivní hry domácích a toleranci hlavního rozhodčího byl surový zákrok na Sarkányho, který skončil v nemocnici a podzim pro něj skončil.... Další ataky domácích jsme již přežili bez újmy a jen díky našemu "hodnému" týmu jsme přišli jen o jednoho hráče... Neočekávám že by někdo přijmul pochybení a fér zápas to rozhodně nebyl... Ale i s přesilou jsme si měli poradit a utkání po stránce kvality zvládnout zcela rozdílně a jsem velmi rozladěn že jsme o naší slušnou sérii přišli zrovna tady... Nezbývá něž se ještě lépe připravit na následující utkání, kdy k nám přijede jeden z vedoucích celků tabulky, Tis. A tentokrát doufám v lepší a celkově slušnější utkání od všech aktérů.