Starší přípravka Sparty se radovala na turnaji ve Světlé nad Sázavou

22.04.2023

V neděli 16. dubna proběhl ve Světlé nad Sázavou jarní turnaj starších přípravek, na jehož konci se nakonec radovaly hráčky pražské Sparty.

Jarní turnaj starších přípravek, který pořádal Úsek ženského fotbalu FAČR, hostil areál ve Světlé nad Sázavou, kam se sjelo celkem čtrnáct týmu z celé republiky.

"Moc děkujeme domácímu klubu, v čele s Ditou Pohnětalovou, za spoluorganizaci turnaje. Logistika akce byla z jejich strany zvládnutá opravdu dobře. Nejvíce bych však chtěl ocenit výkony malých fotbalistek, které po celý den předváděly velmi dobré výkony se skvělým nasazením. Už teď se těšíme na další akce našich nejmenších nadějí," uvedl sekretář soutěží ženského fotbalu FAČR Marek Opočenský.

Ceny předávali paní Eva Haniaková a zástupce města Světlá nad Sázavou pan Martin Bezouška.

Konečné pořadí – Turnaj starších přípravek – jaro 2023:
1. AC Sparta Praha
2. SK Slavia Praha