Světlá nad Sázavou - Havlíčkův brod B 3:1

Zvládnutý pouťák, derby vítězné !!!

O pouťovém víkendu nás čekal nedaleký rival z Havlíčkova Brodu. Na juniorku Brodu jsme byli velmi dobře nachystaní, odhodlaní utkání před krásnou návštěvou zvládnout. Hosté byli dobří na míči ale dále než k našemu vápnu. Do 20 min měl dvě velmi dobré příležitosti kanonýr Křikava ale neproměnil. Ve 32. minutě již udeřil po standardní situaci a šli jsme do vedení. Netrvalo dlouho, Křikava se dostal do další možnosti a podruhé se podařilo vstřelit branku, když ukázkově přeloboval brankáře Mazánka. Hosté se dostali do zápasu po první střele na branku, kdy Trinh z přímého volného kopu obstřelil zeď a Kolář si srazil míč do branky. V druhém poločase jsme dlouho čekali na nějakou brankovou příležitost, za zmínku stojí dalekonosná střela Peřiny kterou dokázal Kolář konečky prstů vytáhnout na břevno. Domácí poté zjistili že ještě není konec a že mohou přijít o vítězství. V 83 minutě přišla definitivní pojistka, Šimon krásným centrem našel Křikavu a tomu se podařil zkompletovat další Hattrick!!! Od nás to byl velmi dobrý, soustředěný a týmový výkon a po zásluze jsme vyhráli popáté v řadě!!! Po dobře zvládnutém zápase následovalo radování na pouti v nedalekém zámeckém parku...