Světlá nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou 0:2

07.08.2023

V posledním přípravném utkání nás čekal posázavský rival z Ledče. Soupeř byl lepší na míči, v úvodu utkání se prosadil krásnou ranou z 30 metrů která překvapila vylezlého Koláře a skončila pod břevnem. Soupeř který měl jednoznačně ukázat kvalitu si pravděpodobně spletl význam utkání, působil velmi agresivně, místy až surově. Po zásluze obdrželi červenou kartu a zdaleka nemuselo zůstat jen u jedné. My jsme si nevytvořili ani jedinou brankovou šanci, všechny naše náznaky byly velmi rychle přerušeny faulem. Pro mě nekoukatelný zápas který v žádném případě nesplnil význam. Ledeč až na agresivitu nepředvedla nic úžasného, další branku přidala až v poslední vteřině utkání z penalty, kterou si po odrazu od tyče smolně srazil od branky Kolář. Po středečním fotbalovém utkání s Kutnou Horou mě tento zápas zklamal a ještě dnes lituji toho že jsem na něco takového přistoupil. Oceňuji naše mladíky, kteří nechtěli přistoupit na hru soupeře a nenechali se ani vyhecovat k podobným zákrokům.