Světla nad Sázavou - Pacov 4:1

05.05.2023
Velmi dobře jsme věděli jak silný soupeř nás čeká.Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně a rozdat si to se soupeřem otevřeně.To se nám povedlo a byli jsme za aktivitu odměněni rychlou brankou na 1:0.Po 20 minutě se hosté dostali do převahy na míči ale až na jednu situaci se soupeř nedostal do vyloženější brankové příležitosti.Do druhého poločasu jsme udělali změny v rozestavení aby jsme eliminovali sílu soupeře ve středu hřiště.Hned ve 49 minutě se nám to vyplatilo a přišla naše druhá branka a šli jsme do vedení 2:0.Díky hloupému vyloučení za řeči přišly hosté o Jeřábka a nás to na pár minut vyvedlo z koncentrace pod dojmem že se nic nemůže stát.Pacov se stále snažil utkání zdramatizovat a naši hráči je nepouštěli do větších šancí a díky tomu přišla pojistka v podobě branky na 3:0. Hosté se do utkání vrátili v podobě přísnější penalty kterou bez problému proměnili 3:1.Zbytek zápasu jsme si již celkem v klidu pohlídali a ještě se nám podařilo přidat další branku po hezké střele Krupauera.Konečný výsledek pro nás mohl být ještě zajímavější ale několik průniků do otevřené hostující obrany jsme nevyřešili úplně správně. Celkový dojem z utkání je pozitivní, vyhráli jsme zaslouženě a nemohu se zbavit dojmu že hosté čekali podobné utkání jako na podzim. Naši kluci k tomu ale přistoupili tak jak jsme si před zápasem řekli a patří jim uznání jak si z hlavním aspirantem na postup dokázali poradit.